Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Hakan yine bir yalana başvurdu

7 Haziran seçimlerinden önce açık açık HDP-PKK siyasetini destekleyen, CNN Türk ekranlarında Demirtaş’a PR hizmeti veren, 1 Kasım seçimlerinden sonra parlattığı HDP-PKK çizgisini ve Demirtaş’ı büyük bir pişkinlikle yarı yolda bırakan Ahmet Hakan, Sabah’a saldırmaya devam ediyor. Sabah.com.tr’ye yaptığı açıklamada “Limon ve Zeytin karakteri ile Sabah’ta çizmeye devam edeceğim” diyen Salih Memecan’ın açıklamalarına rağmen “Memecan Sabah’ta tutunamadı, ayrıldı” şeklinde bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan utanmazca yalan yazmaktan çekinmiyor.

Giriş Tarihi: 3.1.2016 12:56 Güncelleme Tarihi: 3.1.2016 13:14
Ahmet Hakan yine bir yalana başvurdu

7 Haziran seçimlerinden önce seçimlerinden önce televizyona çıkarıp parlattığı HDP'li siyasetçileri, yazılarında yere göğe sığdıramadığı HDP-PKK siyasetini 1 Kasım seçim sonuçlarından sonra büyük bir pişkinlikle yarı yolda bırakan yine yalana sarıldı. 26 yıldır çizgileriyle Sabah'a renk katan Salih Memecan'ın Sabah.com.tr'ye yaptığı "Sabah'tan ayrılmadım. Limon ve Zeytin karakteri Sabah'ta yayınlanmaya devam edecek" açıklamasına rağmen "Memecan Sabah'ta tutunamadı, ayrıldı" şeklinde çirkin bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, utanmazlıkta sınır tanımıyor.

SALİH MEMECAN: "AYRILMADIM EMEKLİ OLDUM. ÇİZGİLERİM SABAH'TA DEVAM EDECEK"

Salih Memecan ayrılık haberleriyle ilgili iki gün önce Sabah.com.tr'ye şu açıklamayı yapmıştı.

"1989 Mart ayından bu yana çalışmakta olduğum Sabah gazetesinden kendi isteğimle emekli oldum. Sabah'ta gündeme ilişkin karikatürler çizmeyeceğim. Tam 25 yıldır yayınlanan Limon ve Zeytin karikatürleri bundan böyle Sabah'ta yayınlanmaya devam edecek. "

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan yine bir yalana başvurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN