Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan: Bunları sırt sırta gördüğüm zaman kahroldum

Cumhurbaşkanı , 'nde düzenlenen 37. Genel Kurul toplantısında konuştu.

Giriş Tarihi: 28.2.2016 03:16 Güncelleme Tarihi: 28.2.2016 06:07
Erdoğan: Bunları sırt sırta gördüğüm zaman kahroldum
Genel Kurul'un hayırlı olmasını dileyen Erdoğan, 1979'dan beri faaliyetlerini yakından takip ettiği, pek çok faaliyetlerinin içinde yer aldığı vakfa kuruluşundan bugüne kadar hizmeti geçen herkese şükranlarını sundu.

HEPSİNE BİRDEN 'HODRİ MEYDAN...'

İŞTE ORDU İŞTE KOMUTAN SLOGANINA MÜDAHALE

Katılımcıların "İşte ordu, işte komutan" sloganları üzerine Erdoğan, "Bu tür sloganlar yanlış anlaşılmalara vesile olur. Bizim çok güçlü bir ordumuz var. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz var. Şu anda Güneydoğu Anadolu'da bu teröristlere, işte Cehennem Deresi'nde neler çektirdiğini görüyorsunuz. Aynı şekilde polisimiz var" diye konuştu.

Salondaki gençlerin de vakti geldiğinde silahlı kuvvetlerin içinde yer aldığını, bundan sonra da yer almaya devam edeceğini anlatan Erdoğan, Türkiye'deki terör eylemlerinde ebediyete göç eden tüm şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere şifalar diledi.

PARALEL İHANET ÇETESİ

'ndeki konuşmasında 'Paralel devlet yapılanması'yla ilgili eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu ihanet çetesi, güvenlik ve yargı içinde yuvalanmış. Emirlerini amirlerinden değil, Pensilvanya'dan alıyorlardı. Bunların bu girişimi, ümmeti parçalama girişimidir. Babayı anneden, yavrularını babadan, anneden ayırdılar. Öyleyse buna karşı duruşumuz çok dik olmalı. Hepsinden öte, bölücü terör örgütüyle bunları yan yana görmek, bunları sırt sırta görmek. Aslında bu işin nereye gittiğinin en açık ifadesidir. Bölücü terör örgütüyle bunları sırt sırta gördüğüm zaman gerçekten kahroldum. Geziciler, paralelciler ve bölücüler bize karşı ortak bir mücadele yürütüyorlar. Bir araya gelmesi mümkün olmayan kesimler aynı hedefe ateş ediyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Bunları sırt sırta gördüğüm zaman kahroldum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN