Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkeş'ten '' laması

Başbakan Yardımcısı Türkeş, ’de son yaşanan gelişmelerle ilgili tarafına atfedilen bazı lamaların çeşitli sitelerinde yer almasıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 12.5.2016 12:02
Türkeş'ten 'MHP' açıklaması

Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "'de kongre süreci dahil yaşanan gelişmelerle ilgili hiçbir tarafın lehine ya da aleyhine yorumum, lamam olmamıştır. Konuya ilişkin yeni bir röportaj vermediğim gibi açık ya da 'off the record' (yazılmamak şartıyla) bir açıklamayı da bu süreçte hiçbir gazeteciye yapmadım." ifadesini kullandı.

Türkeş, yaptığı yazılı açıklamada, MHP'de son yaşanan gelişmelerle ilgili tarafına atfedilen bazı açıklamaların çeşitli internet sitelerinde yer aldığını belirtti.

"MHP'de kongre süreci dahil yaşanan gelişmelerle ilgili hiçbir tarafın lehine ya da aleyhine yorumum, açıklamam olmamıştır. Konuya ilişkin yeni bir röportaj vermediğim gibi açık ya da 'off the record' bir açıklamayı da bu süreçte hiçbir gazeteciye yapmadım" değerlendirmesinde bulunan Türkeş, eski konuşmalarının yeni bir açıklama gibi sunulmasının hem evrensel habercilik ilkeleri hem de etik ilkelerle uyuşmadığını vurguladı.

Türkeş, AK Parti Ankara milletvekili olarak siyasi çalışmalarına ve millete hizmete devam ettiğini kaydetti.

TUĞRUL TÜRKEŞ'TEN O İDDİALARA YANIT

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkeş'ten 'MHP' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN