Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarihimize küstahlık eden Prof. özür diledi

Prof. Dr. Erbay Bardakçıoğlu, büyük tepki toplayan ’un fethiyle ilgili paylaşımı dolayısıyla kamuoyundan özür diledi.

Giriş Tarihi: 1.6.2016 15:16
Tarihimize küstahlık eden Prof. özür diledi

Olaydan hemen sonra tepki çeken paylaşımını silen ardından da sosyal paylaşım sitesi hesabını kapatan Prof. Dr. Erbay Bardakçıoğlu görevinden alınmasının ardından yaptığı açıklamada hem manevi değerlerini kırdığı insanlardan hem adını kirlettiği Adnan Menderes Üniversitesi'nden hem de Türk Milletinden özür diledi.

"TÜRK MİLLETİ ÖNÜNDE ÖZÜR DİLİYORUM"

Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni Anabilim Dalı Akademisyeni Prof. Dr. H. Erbay Bardakçıoğlu imzası ile yaptığı açıklamada, "'ta paylaştığım kendi fikrim olmayan çirkin ve yanlış bir ifadeden dolayı üzüntü duyuyor, manevi değerlerini kırdığım insanlardan ve üniversitemden, Yüce Türk Milleti önünde özür diliyorum."ifadelerine yer veren Prof. Bardakçıoğlu yaşadığı sıkıntı ve mahcubiyetten dolayı fotoğraf ve görüntüsünün çekilmesine de istemedi.

BİZANS SEVİCİ PROFESÖR AÇIĞA ALINDI!

GÖREVDEN ALINMIŞTI

Bilindiği gibi Profesör Erbay Bardakçıoğlu 29 Mayıs 2016 günü saat 12:11'de "Bugün muhteşem bir uygarlık olan Doğu İmparatorluğu'nun başkenti Konstantinopolis'in barbar ve bağnaz bir kabile tarafından işgalinin yıldönümü" şeklinde paylaşımda bulunmuş ve bu paylaşımı nedeniyle ciddi tepki gören Bardakçıoğlu görevinden alınmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarihimize küstahlık eden Prof. özür diledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN