Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bunu da mı başaramadınız!

İl Başkanlığı’nın Beykoz’daki iftar organizasyonu sınıfta kaldı. Yeterli sayıda iftariyelik olmayınca bazı vatandaşlar evlerine aç dönmek zorunda kaldı

Giriş Tarihi: 21.6.2016
Bunu da mı başaramadınız!
Genel Başkanı , partisinin İl Başkanlığı tarafından Beykoz Çayırı'nda cumartesi akşamı gerçekleşen iftar yemeğine katıldı. 3 binin üzerinde kişinin katıldığı iftar yemeğinde bazı vatandaşlar oturacak masa bulamazken, bazı vatandaşlara da iftariyelikler yetmedi. Yemek alamadığı için tepkili vatandaşlar "Bunu da başaramadılar, yazıklar olsun" diye tepki gösterirdi. Birçok vatandaş iftarını bile açamadan alanı terk etti. İftar alanında aç kalan ve masa bulamayan vatandaşlara rağmen yemeğini yiyen Kılıçdaroğlu yemek sonrası kısa bir konuşma yaptıktan sonra ayrıldı.

"BU CHP ÜLKEYİ YÖNETEBİLİR Mİ ?"
İftarda insanların oturacak masa bulamaması ve oruçlarını açacak iftarlık kalmamasının ardından sosyal medyada da CHP'ye büyük tepki geldi. Bizzat iftara katıldığını ifade eden bir Twitter kullanıcısı, CHP'li parti meclis üyesine "Partinizin İstanbul'da verdiği iftar yemeğinden aç geri döndük. Bir iftar yemeğini yönetemeyen CHP ülke yönetebilir mi? Hayır" mesajı atarak tepkisini dile getirdi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "İlçe düzeyinde bir iftar programının organizasyonunu bile eline yüzüne bulaştıran CHP ülkeyi yönetmeye talip. Fıkra gibi" yazdı. Tepkiler çığ gibi büyürken, vatandaşlar "CHP ülkeyi nasıl yönetecek" paylaşımları yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bunu da mı başaramadınız!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN