Bakanı'ndan FETÖ'nün başına cevap!

Giriş Tarihi: 22.7.2016 17:07 Güncelleme Tarihi: 23.7.2016 11:28
Enerji Bakanı'ndan FETÖ'nün başına cevap!

ve Tabii Kaynaklar Bakanı , A Haber'de katıldığı canlı yayında gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Berat Albayrak, Fetullah Gülen'in bugün halkı ahmak yerine koyan açıklamasına da cevap verdi.

, Fetullah Gülen'in bugün yayınlanan bir videoda halkı hedef gösterip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tehdit eden bu sözlerlerine yanıt verdi. "Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun, düğünler dernekler kursun, o komik durumlarını birer bayram ilan etsinler fakat dünya onları alaya alıyor. Hayatta kalırlarsa eğer yaptıklarından utanacaklar ve keşke diyecekler fakat öbür tarafta da keşke diyemeyecekler"

İşte Berat Albayrak'ın FETÖ'nün elebaşı Gülen'e verdiği cevap;

TERÖRİSTBAŞININ ALÇAK İFADELERİ

Bugüne kadar terör örgütünü yönetme noktasında ortaya ruh sağlığı yerinde olmayan ipi kimin elinde olduğu belli olmayan bu milletin içinden çıkıp bu millete bu ifadeleri kullanacak bir yapıdan bahsediyoruz. Bu haşhaşi yapı en kutsal varlığını bile satabilecek bir yapı.

BİR KUKLA İÇİN 79 MİLYONU KARŞISINA ALANLAR

Zafer destanı yazdı bu millet. Bu yapının temizlenmesi için çok yoğun bir mesai yürüteceğiz. Birileri bu yaşananlardan sonra hala bir noktada bazı şeyleri anlamamaya devam ediyorsa şunu bilmesi gerekirki 79 milyonun tamamının muhtabı olduğu yüzlerce yıl boyunca hafızalardan silemeyeceği bir olaydır. Bir kukla için 79 milyonu karşısına alıyorlarsa diyecek bir şey yoktur.

Bakan Albayrak Fetullah Gülen'in videosuna cevap verdi!

"ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ABD'YE GİDİYORUZ"

Önümüzdeki hafta ABD'ye ziyaret gerçekleştireceğiz. Millet olarak duruşumuzu ortaya koyacağız. Hükümet olarak gerekenin üzerinde hassasiyetle yerine getireceğiz. Adalet ve İçişleri Bakanı ABD'ey gidecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Enerji Bakanı'ndan FETÖ'nün başına cevap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN