Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘İçi boş tehditler’

Giriş Tarihi: 4.9.2016
‘İçi boş tehditler’
'Direnişe olun' diyerek tehditkar açıklamalarda bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a yanıt AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet 'tan geldi. Muş "Bu tehditler; beli kırılmış PKK'nın ve siyaseten tükenmiş HDP'nin içi boş tehditleridir" dedi, şunları söyledi:
Teröre destek veren belediyelere kayyum atanacak olması yani PKK'nın lojistik ve finansal desteğinin kesilmesi belli ki Demirtaş'ı zıvanadan çıkarmış. Biz PKK'ya operasyon yaptıkça ses Demirtaş'tan geliyor. Devletin PKK'ya attığı her tokat HDP'de yankılanıyor. PKK'nın beli kırılıyor, terör işbirlikçileri tek tek yok ediliyor, HDP her geçen gün eriyor ve bu duruma çıldıran Demirtaş artık siyaseti bir kenara bırakarak halkı isyana teşvik etmeye başlıyor.
PKK'yı terör örgütü olarak tanımlamadığını söyleyen Demirtaş'a milletimiz de haklı olarak soruyor; "Sen HDP'nin mi yoksa PKK'nın mı Eşbaşkanısın?" Bu tehditler; beli kırılmış PKK'nın ve siyaseten tükenmiş HDP'nin içi boş tehditleridir. HDP'lilerin bu tehditlerine devletimiz ve milletimiz pabuç bırakmaz. Demirtaş ne yaparsa yapsın PKK'yı yok olmaktan kurtaramaz. Bu kalleş teröristlere yönelik operasyonlar artarak devam edecek. Halkı iç savaşa çağıran siyasetçiler de eninde sonunda önünde hesap verecek!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘İçi boş tehditler’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN