Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: Başkan Erdoğan AK Parti Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı

Son dakika haber: Başkan AK Parti Trabzon Aday Tanıtım Toplantısı'nda, Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Başkan Erdoğan, "Son 14 seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Trabzon'un kendine, asaletine yakışanı yapacağına inanıyorum. Trabzon'da el ele gönül gönüle vererek, her zamankinden daha çok çalışacağız" dedi.

Giriş Tarihi: 11.1.2019 16:43 Güncelleme Tarihi: 11.1.2019 17:52
Son dakika: Başkan Erdoğan AK Parti Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Hayri Gür Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Trabzon Aday Tanıtım Toplantısı'nda, Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon Adaylarını açıkladı!

İŞTE AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

AKÇAABAT: Osman Nuri Ekim

ARAKLI: Recep Çebi

ARSİN: Muhammet Sait Gürsoy

BEŞİKDÜZÜ: Harun Demirci

ÇAYKARA: Hanefi Tok

DERNEKPAZARI: Mehmet Aşık

DÜZKÖY: Yılmaz Ankara

HAYRAT: Salih Öztel

KÖPRÜBAŞI: Ali Aydın

MAÇKA: Koray Koçhan

OF: Salim Salih Sarıalioğlı

ORTAHİSAR: Ahmet Metin Genç

SÜRMENE: Rahmi Üstün

TONYA: Osman Beşel

VAKFIKEBİR: Muhammet Balta

YOMRA: İbrahim Sağıroğlu

ÇARŞIBAŞI: Mümin Nuhoğlu (Cumhur İttifakı kapsamında MHP adayı)

ŞALPAZARI: Refik Kurukız (Cumhur İttifakı kapsamında MHP adayı)

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

AK PARTİ'NİN ZAFER SANCAĞINI ŞEHRİMİZİN TEPESİNDE DALGALANDIRACAĞIMIZA İNANIYORUM

Son 14 seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Trabzon'un kendine asaletine yakışanı yapacağına inanıyorum. Trabzon'da el ele gönül gönüle vererek her zamankinden daha çok çalışarak, inşallah bir kez daha AK Parti'nin zafer sancağını şehrimizin tepesinde dalgalandıracağımıza inanıyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon Aday Tanıtım Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu

POPÜLİZM BATAKLIĞINA SAPLANMADIK

Bizler 3-5 oy daha fazla alabilmek için popülizm bataklığına saplanmadık. Söz verdi mi, sözünde dururuz. AK Parti budur. AK Parti'yi diğerlerinden ayıran en önemli temel özellik, milletin çıkarlarını ülkenin menfaatlerini daima kendisinin üstünde tutmasıdır. Bu dava anadolu topraklarını, ilimle, irfanla, hikmetle, aşkla, yoğuran erenlerin mirasçısı bir partidir. Biz laf değil, icraat siyaseti yaptık.

Bugün ikinci üniversitesiyle, yurtlarıyla, yollarıyla, tünelleriyle, gençlik salonlarıyla, modern statlarıyla Trabzon'a çağ atlattık. Trabzon'u a da hızlı tren ağına ekliyoruz. Of Devlet Hastanesi'nin yapımı süratle ilerliyor. Bin 200 yataklı Trabzon şehir hastanesi de şu an ihale aşamasında. Trabzon'a toplam 1,7 milyar lira tutarında tarımsal destek verdik.

TÜRKİYE'Yİ HEDEFLERİ VE HAYALLERİ İLE BULUŞTURMANIN KAVGASINI VERDİK

Milli iradenin üstünde hiçbir fani güç tanımadan, Türkiye'yi hedefleri ve hayalleri ile buluşturmanın kavgasını verdik. Sadece kendi seçmenimizi, sadece bize oy verenleri değil 81 milyonun tamamını kucakladık. Sloganımıza da 'tevazu, samimiyet, gayretle önce millet, önce memleket' dedik. Hiç kimsenin hayat tarzına, siyasi görüşüne müdahale etmedik.

YALAN, İFTİRA VE HAKARETLE SİYASET GEMİSİ YÜRÜTMEYE ÇALIŞAN BİR CHP GÖRÜYORUZ

Milletimiz, ülkemiz her alanda ilerlemiş, gelişmiştir ama CHP her alanda alışkanlıklarını değiştirememiştir. Kendini yenilemek yerine yalan, iftira ve hakaretle siyaset gemisini yürütmeye çalışan bir CHP görüyoruz. Belge diye ellerinde salladıkları kağıtların hiçbirini mahkemeye delil olarak sunmadılar. Partinin başındaki zatın yalanlarını finanse etmek için ortak bütçe oluşturmuşlar. Hakaret etmek yerine, fikir üretseler, proje üretseler emin olun bundan herkes karlı çıkacak.

31 MART SEÇİMLERİ 2023 YOLCULUĞUMUZDA EN ÖNEMLİ KAVŞAK NOKTALARINDAN

Bizim görevimiz millete hizmet yolculuğunda, selametle yürümek daima doğru olmak, dürüst olmaktır. Önce millet, önce memleket prensibiyle Trabzon adaylarımızın gece gündüz demeden çalışması gerekiyor. 31 Mart Seçimleri ülkemizin 2023 yolculuğunda en önemli kavşak noktalarından biri olacaktır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Başkan Erdoğan AK Parti Trabzon İlçe Belediye Başkan adaylarını açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN