'' soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi

Giriş Tarihi: 15.4.2016 10:48
'Mezdeke' soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi

Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?” gibi sorulara cevap arayan , oryantal Leyla Adalı, Sacit Aslan ve 'nın bilgilerine başvurdu.

İstanbul Fulya'da dans grubu 'nin üyesi Kanbur'un öldürülmesi olayı ile ilgili ünlü isimlerin ifadelerine başvuruldu. Habertürk'ün haberine göre, 'nin 3 üyesinden biri olan Aynur Kanbur'un 24 Mart günü Şişli Fulya'da silahlı saldırıda öldürülmesinin ardından CinayetBüro Amirliği ekipleri çok yönlü soruşturma başlattı. Görgü tanıklarının ifadesine başvuran , saldırganın 17-20 yaşlarında olduğunu öğrendi. Güvenlik kamerası görüntüleri incelendi.

EN YAKIN ARKADAŞLARI EMNİYET'E ÇAĞRILDI

Polis, Kanbur'un tüm ilişkilerini ve arkadaş çevresini mercek altına aldı. Kanbur'un 18 yıldır birlikte olduğu sevgilisi ve 25 yaşındaki kızının ifadelerine başvuruldu. Mezdeke grubunun diğer 2 üyesi Dilek Aksun ve Nadya Şeker'in ifadeleri alındı. Soruşturma kapsamında Kanbur'un en yakın arkadaşlarından , geçtiğimiz günlerde gece yarısı emniyete götürüldü. "Kanbur tehdit alıyor muydu? Düşmanı var mıydı?" gibi sorulara cevap arayan polis; sanatçı Mine Koşan, oryantal Leyla Adalı ve eski 'Gazinocular Kralı' Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan'ı emniyete çağırarak bilgilerine başvurdu.

MEZDEKE GRUBUNUN DANSÇISI AYNUR KANBUR'UN EN YAKIN ARKADAŞI KONUŞTU

MEZDEKE ÜYESİ AYNUR KANBUR'UN ABLASI DİLEK KIYMIŞ'TAN AĞLATAN AÇIKLAMALAR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Mezdeke' soruşturmasında ünlü isimler ifade verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN