Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Serhat Ulueren'den 'a çok sert cevap!

Giriş Tarihi: 19.4.2016 01:18 Güncelleme Tarihi: 19.4.2016 06:00
Serhat Ulueren'den Aziz Yıldırım'a çok sert cevap!

Başkanı 'ın Serhat Ulueren hakkında "paralelci" iddiasına Ulueren'den canlı yayında sert yanıt geldi.

Başkanı 'ın bugün düzenlediği basın toplantısında Serhat Ulueren hakkında "paralelci" iddiasına Ulueren'den canlı yayında cevap verdi. Ulueren, Fenerbahçe başkanına, "Yüreğin yetiyorsa çık karşıma, teke tek konuşalım" dedi.

PARALEL YAPI TERÖR KADAR TEHLİKELİDİR

''EĞER İSPATLAYAMAZSA...''

Serhat Ulueren canlı yayında Aziz 'ın iddiaları hakkında şöyle konuştu; "Aziz Yıldırım bana attığı paralelci iftirasını mahkemede ispat etmek zorunda. Ne kadar paralelci varsa Allah onu bildiği gibi yapsın. Aziz Yıldırım benim çıkar amaçlı gruba üye olduğumu söyledi resmen. Bunları mahkemede ispatlamak zorunda. Eğer ispatlayamazsa yalancıdır, iftiracıdır, müfteridir. Fenerbahçe nasıl büyük kulüp? Bana alt yapıdan Türk futboluna kazandırdığı bir futbolcu söyleyin"

''YÜREĞİN YETİYORSA KARŞIMA ÇIK''

Ulueren sözlerine şöyle devam etti; "Yüreğin yetiyorsa tek tek çık karşıma, konuşalım. Sen gündemi değiştirme uzmanısın. Başarısızlığını hep başka şeylerle örtüyorsun. Basın toplantısında da bunu yaptın. Diyorum, yüreğin yetiyorsa teke tek çık karşıma konuşalım. Eğer bana attığın iftirayı ispatlayamazsan müfteri ve yalancı olarak kalacaksın. Böyle bir diktatör edası olamaz. Kimsin sen ya? Sen o kulübün sahibi değilsin. Fenerbahçe'ni kurtuluşu Ali Koç'tadır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serhat Ulueren'den Aziz Yıldırım'a çok sert cevap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN