'dan görülmemiş hayır!

görülmemiş bir hayır kampanyasına imza attı. 26 yaşındaki güzel tenisçi, kendisiyle buluşmak isteyen hayranları için bir hayır kurumuyla açık arttırmaya katıldı.

Giriş Tarihi: 17.5.2020 15:36 ABONE OL
Eugenie Bouchard'dan görülmemiş hayır!

Güzel tenisçi Eugenie Bouchard, yaptığı bir hayır kuruluşu için yaptığı projeyle adından söz ettirdi.

Bouchard salgının ilk zamanlarında Twitter'dan "Şikayet ettiğimden değil ancak bir erkek arkadaşımla karantinaya girseydim daha eğlenceli olurdu gibi hissediyorum" şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımın ardından binlerce mesaj aldığını söyleyen güzel tenisçi, dünya Twitter gündeminde 5. sıraya kadar yükselmiş ve sonraki açıklamasında "Menajerim benimle çıkmak için binlerce öz geçmiş gönderdiğinizi söyledi. Artık durmalısınız" demişti.AÇIK ARTTIRMAYA KATILDI
26 yaşındaki güzel tenisçi, bu kez kendisiyle buluşmak isteyen hayranları için bir hayır kurumuyla açık arttırmaya katıldı.

Eugenie Bouchard, son olarak günler öncesinde duyurduğu bir hayır kampanyasına katıldı ve bir açık arttırmaya konu oldu. 2 bin 500 dolardan başlayan açık arttırma önceki gün sonuçlandı.

Bouchard'ın yaptığı açıklama ve hayır kurumunun internet sitesinden görüldüğü üzere 2 bin 500 dolardan açılan Bouchard pakedi 37 kez teklif aldı ve 85 bin dolardan alıcı buldu.

Açık arttırmayı kazanan şahıs, bir misafiriyle birlikte tenis sezonu başladığında Eugenie Bouchard'ın katıldığı herhangi bir turnuvada(grand slam'ler dahil) Bouchard'ın maçını izleyebilecek.

Kazanan ve misafiri, Bouchard'ın maçını oyuncu locasında antrenörü ve misafirleriyle birlikte izleyecek. Bouchard, turnuvada giydiği ayakkabıları ve kullandığı raketi imzalayarak kazanana verecek. Kazanan şahıs ve misafiri, Eugenie Bouchard ile birlikte akşam yemeğine çıkacak. Bu seyahatin bütün ücretleri Bouchard ve sponsorları tarafından karşılanacak.

Açık arttırmanın 85 bin dolar ile kapanmasının ardından açıklama yapan Bouchard; "85 bin dolar! İnanılmazsınız! Çok mutlu oldum. Bu kampanyaya katkım olduğu için gururluyum."

İngilizler Uğurcan Çakır için yarışıyor! İşte son talibi Beşiktaş Gökhan Gönül'ün alternatifini belirledi! Pierre van Hooijdonk'tan Fenerbahçe yorumu! "Gelecek sezon..."

ARKADAŞINA GÖNDER
Eugenie Bouchard'dan görülmemiş hayır!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA