X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Ankara'da dayım var"a son
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Ankara'da dayım var"a son

  • Giriş Tarihi: 16.12.2014
"Ankara'da dayım var"a son
Ankara'da dayım vara son

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 1 Ocak'ta online denetim başlatacak. Sisteme anında kaydedilen e-Denetim ile torpil bitecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, sahadaki denetimleri online olarak yapacak adımı atıyor. "e-Denetim" adı verilen uygulamayla sonuçlar anlık olarak sisteme kaydedilecek. Herhangi bir değişikliğe izin vermeyen sistemde, denetim yapan yetkililere torpil teklifi yapılamayacak, kaydedilen veriler değiştirilemeyecek. Avrupa'da da ilk defa uygulanacak olan e-Denetim için bakanlığın il müdürlüklerindeki uzmanlara gerekli eğitimler verildi. Bilgisayar veya iPad'i ile denetime çıkan uzman personel, projenin eksikliklerini sisteme anında kaydedecek. Sonuçlar Ankara tarafından da eş zamanlı olarak görülebilecek. Yetkililer, "Artık hiç kimse sahadaki elemana denetimlerde esneklik göstermesi gibi bir talepte bulunamayacak. Sistem üzerinde değişiklik yapma imkânı olmadığı için kesilecek cezadan da geriye dönüş olmayacak" dedi. e-Denetim sistemi 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacak.

ŞİKÂYETLER DEĞERLENDİRİLECEK
Online tutulacak kayıtlarla denetimlerin istatistiksel değerlendirmesi yapılabilecek. Ayrıca, uzun süren davaların takibi ve vatandaş şikâyetlerinin değerlendirilmesi de kolaylaşacak.

kalan karakter 1000

omerduman omerduman

ne alaka ya dayım var kullanırım da kım nasıl anlayacak bu kervan botyle devam eder

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.12.2014 17:31
clk clk

hep kandırmaca seçim var ya dürüst olan olana.ankaralı dayının torpili ile işe girdin hangi dayı bunu iptal edecek.dayı dayıya kış dermi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.12.2014 15:19
mustafa begeç mustafa begeç

gerek halk, gerekse idare dinini değiştirir ancak ankarada dayım var kuralını değiştirmez. bu kadar da kesin konuşuyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 16.12.2014 14:26
kamil kamil

atı alan üsküdara kaç kere geçti her dönemde,dilerim bu sefer olmaya başlar,işin aslı bu dayı bu aşağılık kültürde bitmez belki eksilir

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 16.12.2014 12:28
semra Erdogan semra Erdogan

Kpss ye girmeden memur olanlar kimin nesi acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır2
cevapla 16.12.2014 11:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.