X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER E Bordro, maaş bordrosu sorgulama ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

E Bordro, maaş bordrosu sorgulama ekranı

  • Giriş Tarihi: 15.12.2015 11:26
E Bordro, maaş bordrosu sorgulama ekranı
E Bordro, maaş bordrosu sorgulama ekranı

E-devlet Giriş 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama Ekranı... E bordro, maaş bordrosu, e devlet giriş, memur maaşları, 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu, maaşını Öğren, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan kişiler E-Bordro hizmetini kullanarak maaşlarını görebilir ve kesinti olup olmadığını sorgulayabilirler. E-Bordro hizmetinin nasıl kullanıldığı bilgisi haberimizde.

E devlet Giriş 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama Ekranı... E bordro, maaş bordrosu, e devlet giriş, memur maaşları, 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu, maaşını Öğren, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan kişiler E-Bordro hizmetini kullanarak maaşlarını görebilir ve kesinti olup olmadığını sorgulayabilirler. E-Bordro hizmetinin nasıl kullanıldığı bilgisi haberimizde.
Aşağıda verilen link bilgilendirme amaçlıdır.

E-devlet Giriş 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu Sorgulama Ekranı MEMUR MAAŞLARI 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu Tıkla Maaşını Öğren!! 2015 Aralık Ayı Memur Maaş Bordrosu Tıkla Maaşını Öğren!

E-BORDRO İÇİN TIKLAYINIZ!

Maliye Bakanlığı E-bordro Hizmeti e-devlet üzerinden hizmet vermeye devam ediyor.Memurları 15 Aralık 2015 tarihinde alacakları 2015 Yılının son ve 2016 yılının zamlı maaşları öncesinde ARALIK AYI MAAŞ BORDRONUZU e-devlet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Aralık 2015 Memur Maaş Bordrosu e bordro Sorgulama - TIKLA SORGULA Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi SGK 4A kapsamındaki devlet memurlarının 15 Aralık 2015 tarihli memur maaş e-bordrosu yayımlandı.

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları kanununa tabi SGK 4A kapsamındaki devlet memurlarının 15 Aralık 2015 tarihli memur maaş e-bordrosu yayımlandı.

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından her ayın 15'inde yayınlanan e-bordro ile kamu çalışanları net ve brüt maaşlarını,maaşlarında ki kesinti ve ek ödemelerini öğrenebilmektedir.

Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti

Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Başbakanlık genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinde yapılan ve 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir. 4B, 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

kalan karakter 1000

fvz fvz

mantıklı olan e-bordronun internetten elektronik posta adresine işveren tarafından gönderilmesi degil mi. bankalar ektreleri hesap özetlerini aylık elektronik posta ile gönderebiliyorsa koksoca devlet neden gönderemiyor bu yüzyılda illede e devlet şifresini zorla aldıracak ve ayagına mı çagıracak.kagıtlı dönemde bile memurun ayagına gider masasına bırakılırdı. bilgisayar çıktı iş daha kolaylaşacagına daha zorlaştı.sorun bilgisayarı kullanan arkadaşlarda galiba.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.12.2015 18:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.