X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eski Koza Altın yönetim kurulu üyelerinin hissesine tedbir konuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eski Koza yönetim kurulu üyelerinin hissesine tedbir konuldu

  • Giriş Tarihi: 21.7.2016 17:21 Güncelleme Tarihi: 21.7.2016 17:29
Eski Koza Altın yönetim kurulu üyelerinin hissesine tedbir konuldu
Eski Koza Altın yönetim kurulu üyelerinin hissesine tedbir konuldu

Koza İşletmeleri AŞ'nin eski yönetim kurulu üyeleri Hamdi İpek, Cafer Tekin İpek, Melek İpek ve Pelin Zenginer'in şahsi hisseleri üzerine tedbir konulmasına karar verildiği bildirildi.

Eski Koza İşletmeleri AŞ'nin yönetim kurulu üyeleri Hamdi İpek, Cafer Tekin İpek, Melek İpek ve Pelin Zenginer aleyhine şirket zararlarının tazmini için dava açılmış olup şahsi hisseleri üzerine devir, temlik, ipotek ve her türlü hukuki tasarruflarını engelleyen tedbir konulmasına karar verildiği duyuruldu.

Koza Altın İşletmeleri AŞ'nin Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan açıklamasında "Sermaye Piyasası Üst Kurulunun kararları gereği, şirketi zarara uğratan eski yönetim kurulu üyeleri Hamdi Akın İpek, Cafer Tekin İpek, Melek İpek ve Pelin Zenginer aleyhine şirket zararlarının tazmini için dava açılmış olup söz konusu davada eski yönetim kurulu üyelerinin şahsi hisseleri üzerine devir, temlik, ipotek ve her türlü hukuki tasarruflarını engelleyen tedbir konulmasına karar verilmiştir. Şirket faaliyetleri devam etmektedir."bilgilerine yer verildi.