Erdoğan: "Bunlara ver yı al notu!"

Cumhurbaşkanı Erdoğan Moody's'in skandal kararı hakkında "Bizim notumuzu düşürüverdiler. Düşürdüler de ne oldu? Bunların beklediğinin çok daha üzerinde ilgi oldu. İstediğiniz kadar düşürün, 'nin gerçeği bu değil. Bunların cebine üç beş kuruş koy istediğini al" dedi.

Giriş Tarihi: 29.9.2016 12:19 Güncelleme Tarihi: 29.9.2016 15:28
Erdoğan: Bunlara ver parayı al notu!

AYAK OYUNLARI YEMEYİNCE EKONOMİ KARTINI MASAYA SÜRDÜLER

'nin önünü ayak oyunlarıyla kesemeyeceklerini görenler ekonomi kartını masaya sürdüler. Gayretli çalışmalarımız neticesinde bu taarruzları boşa çıkarttık. 2008'deki küresel kriz nedeniyle o yıla maruz küçülme yaşadık.

DALGA GEÇTİLER AMA TEĞET GEÇTİ

Teğet geçecek demiştim ve birçok köşe yazarı da kendine göre dalga geçti, neticede öyle oldu. 2013 yılında Gezi olaylarıyla, 17-25 Aralık darbe girişimiyle ne yazık ki polisin içine sızmış olanlarla yargının müşterek operasyonu ve bölücü terör olaylarıyla, DAİŞ saldırıyla sürekli teyakkuz halindeyiz. Buna rağmen ekonomide kırılma yaşamadık.

KREDİ NOTU TEZGAHI BEYAZ PERDEDE!

TÜRKİYE'NİN OLUMLU GELİŞMELERİNİ GÖRMEZDEN GELİYORLAR

27 ÇEYREKTİR HEP BÜYÜDÜ

27 çeyrek biz hep büyüdük. Dünyada benim diyen ülkeler şu anda ekside biz artıdayız. 15 Temmuz ardından da kriz beklentisine girdiler. Milletim sadece kendisini feda etmedi, ertesi gün 2.5 milyar dolar bozduran bu millet döviz üzerinden bir oyun oynanmasına da izin vermedi.

SİPARİŞ ÜZERİNE NOT VERİYORLAR

Zannettiler ki bunlar Merkez Bankası kasasını boşaltır. Eskiden beri siyasi saiklerle hareket ettiklerini bildiklerimiz kredi derecelendirme kuruluşları devreye girdi. Ben kredi derecelendirme kuruluşlarını çok severim. Onlar da beni sever. Bunlar sipariş üzerine not verir dedim.

BUNLARIN CEBİNE ÜÇ BEŞ KURUŞ KOY AL NOTU

Bizim notumuzu düşürüverdiler. Düşürdüler de ne oldu? Bunların beklediğinin çok daha üzerinde ilgi oldu. İstediğiniz kadar düşürün, Türkiye'nin gerçeği bu değil. Bunların cebine üç beş kuruş koy istediğini al. Bunlar böyle çalışır.

Erdoğan "Bunlara ver parayı al notu!"

BAKAN ALBAYRAK'TAN MOODY'S' NET CEVAP! MOODY'S GÖRMEZDEN GELDİ AMA TÜRKİYE DÜNYA DEVLERİNİ GERİDE BIRAKTI! 'TÜRKİYE FELAKETE KOŞUYOR' İFTİRASINDAN SONRA BATTI! "MOODY'S SUÇ İŞLEDİ"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: "Bunlara ver parayı al notu!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN