Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan önemli açıklaması

PKK'nın terör eylemlerine tekrar başlaması üzerine sekteye uğrayan nin devam edip etmeyeceği konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Milli birlik diyen varsa, kardeşlik diyen varsa hepimiz aynı çatı altında toplanmalıyız. Bunun başka çıkışı yok, bunu yapmamız lazım. Kimse Türkiye'nin geçtiğimiz 13 yılda yaşadığı büyük dönüşümü görmezden gelemez." dedi.

Giriş Tarihi: 4.11.2015 14:53 Güncelleme Tarihi: 4.11.2015 15:43
Erdoğan'dan önemli çözüm süreci açıklaması

İşte 'ın Külliyesi'nde muhtarlarla buluşmasında yaptığı konuşma;

"KONUŞMA DÖNEMİ DEĞİL, SONUÇ ALMA DÖNEMİDİR"

Milletimiz müsterih olsun, hiç endişeye kapılmayın. Yarın bugünden daha iyi olacak. Terör örgütüne karşı ülke içi ve dışındaki operasyonlar devam ediyor. Kesmek yok, devam edeceğiz. Terör örgütü silahlarını bırakıp, toprağa betonlayarak gömene kadar, tüm elemanları teslim olana, ülke dışına çıkana kadar bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Örgütün şehirlerdeki yapılanmaları tamamen çökertilene kadar, operasyonlar devam edecek. Önümüzdeki dönem konuşma, tartışma dönemi değil, açık söylüyorum sonuç alma dönemidir.

"ADI MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK SÜRECİDİR"


Bu işe illa bir isim aranıyorsa, bunun adı artık milli birlik ve kardeşlik sürecidir. Yani milli birliğimizden daha iyi bir şey olabilir mi? Kardeşlikten daha güzel bir şey olabilir mi? Milli birlik diyen varsa, kardeşlik diyen varsa hepimiz aynı çatı altında toplanmalıyız. Bunun başka çıkışı yok, bunu yapmamız lazım. Kimse Türkiye'nin geçtiğimiz 13 yılda yaşadığı büyük dönüşümü görmezden gelemez.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan önemli çözüm süreci açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN