Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'de kazan kaynıyor! Türkçe ezan okunmasını savunan Kılıçdaroğlu'na kafa tuttu

'li Milletvekili , ''Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Beni rakip olarak görüyorsun. Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol'' diyerek Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi

Giriş Tarihi: 9.11.2018 13:35 Güncelleme Tarihi: 9.11.2018 15:03
CHP'de kazan kaynıyor! Türkçe ezan okunmasını savunan Öztürk Yılmaz Kılıçdaroğlu'na kafa tuttu

Dün CHP Grup Yönetim Kurulu, Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz'ın, kesin çıkarma cezası ile önlemli olarak cezalandırılması önerisiyle Grup Disiplin Kuruluna sevkini kararlaşmıştı.

CHP'Yİ VE KILIÇDAROĞLU'NU TOPA TUTTU

CHP'li Öztürk Yılmaz'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri geldi. Yılmaz, "Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir." sözleriyle CHP'yi ve Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu.

Türkçe ezan tartışması CHP'yi karıştırdı! CHP'li Yılmaz'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na beddua

BÜTÜN SEÇİMLERİ KAYBEDİP KOLTUĞUNDA OTURUYORSUN

"Bu disiplin soruşturması yanlıştır, hukuksuzdur kınıyorum. Bu CHP'de farklı bir yerde olduğumuzun göstergesidir. Eğer kendi partisinde kendi milletvekillerine karşı sansür uyguluyorlarsa bu CHP'nin politikası olamaz. Koca CHP'de sanki Cumhurbaşkanı adayı yokmuş gibi dışarıdan devşirme adaylar için kulisler yapanlar CHP'nin politikalarını ihlal etmişlerdir. Bütün seçimleri kaybedip hala koltuğunu terk etmeyen anlayış CHP politikası olamaz. Sana olan umudumu kesmiş bitirmişim ben. Hesabın benim önümü kesmek beni şeytanlaştırmak sen neyi savunuyorsun?

SEN BENİ RAKİP OLARAK GÖRÜYORSUN

Sen istiyorsun ki Öztürk Yılmaz partiden defolup gitsin istiyorsun çünkü sen beni rakip olarak görüyorsun. Partiyi zorlama hala yerel seçimlerde de yanlış yoldasın. Arkamda duramadın trollere teslim ettin. İstiyorsun ki çekip gideyim. Sen yönetemiyorsun ben de bir hazırlık içindeyim biliyorsun. Genel başkanlık olarak bir hazırlığımın olduğunu biliyorsun. Sen beni rakip olarak görüyorsun

KILIÇDAROĞLU'NA KAFA TUTTU: NE YAPIYORSAN YAP...

Parti içindeki yükselişimden rahatsızsın. Tarih seni yargılayacak. Siz aşağılık bir işe imza attınız. İstifa etmiyorum ne yapıyorsan yap. Sıkıyorsa at beni buradan rezil ol kepaze ol.

CHP’nin ezan düşmanlığı depreşti

CHP'de iki milletvekili disiplin kuruluna sevk edildi

Ä°Å?te CHPâ??nin fikir özgürlüÄ?ü: CHPâ??den kitap toplatma davası

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'de kazan kaynıyor! Türkçe ezan okunmasını savunan Öztürk Yılmaz Kılıçdaroğlu'na kafa tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN