Türkiye'nin en iyi haber sitesi
Levent Bülbül kimdir?

MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, partisinin Grup Başkanvekili olarak atandı. Görevden alınan Erhan Usta'nın yerine getirilen Levent Bülbül, en çok merak edilen kişiler arasında yer alıyor. Peki, Levent Bülbül kimdir?

Giriş Tarihi: 06.11.2018 13:11 Güncelleme Tarihi: 06.11.2018 13:11

Muhammed Levent Bülbül MHP Sakarya Milletvekilidir. Muhammed Levent Bülbül 1980 Hendek doğumlu. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2001 yılında mezun oldu ve Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Özel Hukuk Ana Bilim Dalı İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilim Dalında Yüksek Lisans yaptı.

2002'den bu yana Sakarya Barosu'na bağlı olarak Serbest Avukatlığa başladı. 5 yılı aşkın süredir MHP İl Başkanlığı görevini yürütmekte iken, 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili adaylığı için görevinden istifa etti. Evli ve 1 çocuk babası olan Levent Bülbül, İyi derecede İngilizce biliyor.

Levent Bülbül son olarak görevden alınan MHP Meclis Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın yerine görevlendirildi.

HABERLER Levent Bülbül ile ilgili tüm haberlere, sabah.com.tr’ye eklenen son dakika haber ve gelişmelerine 7/24 bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Toplam 05 Levent Bülbül haberi sayfamızda bulunuyor.
SON DAKİKA