Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

24.05.2017 | 09:35

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek tüm hızıyla devam ediyor. Bir hafta aranın ardından yeni bölümüyle devam edecek olan dizinin hayranları yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... "Namus sözü veriyorum; kaybedeceğim!"

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 18. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Veysel'in kaçırılması başta Nesrin olmak üzere herkesi sarsar. Veysel'in hayatını kurtarmanın tek yolu, Ali'nin turnuva maçını kaybedip elenmesidir. Ali için hayalleriyle vedalaşma vaktidir. Ancak Şahin durumu o kadar kolay kabullenmeyecektir.

Annesi kendi gözü önünde katledilen Yiğit, intikam almaya kararlıdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Gözü dönmüş bir halde Tekin'in kapısına dayanır.

Gülce ve Tekin'in işbirliğinden haberdar olan Ali, Derin ve Şahin de soluğu Tekin'in evinde alırlar. Ancak hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Tekin'i başına silah dayalı halde bulurlar. Tekin'in kurtuluşu bu kez Şahin ve Ali'nin elindedir.

Şahin, hem Veysel hem de Ali için ellerini kirletmeye razı olur ve Aydemir'i kaçırır. Planı, Veysel'le Aydemir'i takas etmektir. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Bu sırada maça çıkan ve babasından haber alamayan Ali'nin rakibine yenilmekten başka çaresi yoktur. Şahin maç bitmeden oğluna yetişebilmek için elinden geleni yapacaktır.

BİZE ULAŞIN