Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. bölüm (tamamı ve tek parça) - İzle!

26.05.2017 | 09:08

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölümüyle hız kesmeden devam ediyor. Bir hafta aranın ardından yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş dün akşam sona erdi. Hayranları tarafından büyük ilgiyle izlenen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 18. son bölümüyle izleyenleriyle buluştu. Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölümü tek parça olarak buradan hemen izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar... Ali geri adım atacak mı?

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 18. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Veysel'in kaçırılması başta Nesrin olmak üzere herkesi sarsar. Veysel'in hayatını kurtarmanın tek yolu, Ali'nin turnuva maçını kaybedip elenmesidir. Ali için hayalleriyle vedalaşma vaktidir. Ancak Şahin durumu o kadar kolay kabullenmeyecektir.

Annesi kendi gözü önünde katledilen Yiğit, intikam almaya kararlıdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Gözü dönmüş bir halde Tekin'in kapısına dayanır.

Gülce ve Tekin'in işbirliğinden haberdar olan Ali, Derin ve Şahin de soluğu Tekin'in evinde alırlar. Ancak hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Tekin'i başına silah dayalı halde bulurlar. Tekin'in kurtuluşu bu kez Şahin ve Ali'nin elindedir.

Şahin, hem Veysel hem de Ali için ellerini kirletmeye razı olur ve Aydemir'i kaçırır. Planı, Veysel'le Aydemir'i takas etmektir. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Bu sırada maça çıkan ve babasından haber alamayan Ali'nin rakibine yenilmekten başka çaresi yoktur. Şahin maç bitmeden oğluna yetişebilmek için elinden geleni yapacaktır.

BİZE ULAŞIN