Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Son Bölüm Tamamı İzle! ATV'nin çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm'de neler olacak? Alparslan, Ünal Kaplan’ın oyununa beklenmedik hamlesiyle karşılık vermiştir. Çakırbeyli Ailesi'ni neler bekliyor? İlk hamle Hızır Çakırbeyli'den mi gelecek? Hızır Çakırbeyli'yi neler bekliyor? ATV'nin çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm'de heyecan tün hızıyla devam ediyor. Hızır Çakırbeyli giderel kontrolü kaybettiğini düşünüyor ve çıkış yolları arıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm'de Hızır Çakırbeyli'yi neler bekliyor. İlk hamle Ünal Kaplan'dan mı yoksa Özkan'ın arkasındaki gücü öğrenip henüz bir şey yapamamış olan Hızır Çakırbeyli'den mi gelecektir?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 37. SON BÖLÜM TAMAMI İZLE!

evinde artan gerilim de işleri iyice karıştırır. Toprak'ın arkasında bıraktığı yeğeni bu ölüme sessiz kalma niyetinde değildir. Kontrolün her geçen gün elden gittiğini gören Hızır Çakırbeyli yeni dostlarıyla uzlaşma yoluna gitme konusunda artık kararlıdır.

ÇAKIRBEYLİ HANESİ İÇ KARIŞIKLIKLARLA UĞRAŞIYOR

Masada bunlar yaşanırken Çakırbeyli hanesi de iç karışıklıklarıyla uğraşır. Meryem, Esra'yı aldattığını düşündüğü İlyas'a tepkisini sert gösterir. Alparslan'ın eline tekrar aldığının öğrenilmesi de aileyi telaşlandıracaktır.

KORKULARI ARTAN NAZLI'NIN YENİ BİR HATA YAPMASI AN MESELESİ!

cephesinde ise olayları karıştıran bu kez Nurten olur. Korkuları artan Nazlı'nın Hızır'a üçüncü hatayı yapması an meselesidir.

İLK HAMLE HIZIR ÇAKIRBEYLİ'DEN Mİ GELECEK?

Alparslan, Ünal Kaplan'ın oyununa beklenmedik hamlesiyle karşılık vermiştir. Herkes Özkan'ın ölümüne oylama yapılmasını beklerken, masadaki sürpriz kan kaybı dengeleri bozar. Yokluğunda yaşananlara karşılık olarak ilk hamle Ünal Kaplan'dan mı yoksa Özkan'ın arkasındaki gücü öğrenip henüz bir şey yapamamış olan Hızır Çakırbeyli'den mi gelecektir?

"KAFASINA SIK!"

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 36. BÖLÜM TAMAMI İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 35. BÖLÜM TAMAMI İZLE!

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN