Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yeni bölümüyle ekranların en çok izlenen dizisi oldu. İzleyici tarafından ilgiyle izlenen dizi de neler oldu? Şahin Ağa’nın beklenmeyen infaz kararı masadaki herkesi şaşırtır. Kurulan mahkeme sonucunda İlyas için çıkan karar onu ölümden beter eder. Silahsız yaşamak zorunda kalmak İlyas’a verilebilecek en büyük cezadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 7. BÖLÜM

Şahin Ağa'nın beklenmeyen infaz kararı masadaki herkesi şaşırtır. Kurulan mahkeme sonucunda İlyas için çıkan karar onu ölümden beter eder.

Silahsız yaşamak zorunda kalmak İlyas'a verilebilecek en büyük cezadır.

Nazlı'nın verdiği güzel haber günlerdir ona soğuk davranan Çakır'la buzlarının erimesini sağlarken, Meryem'i iyice alevlendirir. Meryem için artık Hızır'ın da bir bedel ödeme vakti gelmiştir.

Ünal Kaplan'ın masası da günden güne hareketlenir. Ağabeyleri öldükten sonra masaya oturan veliahtların içi intikam ateşiyle doludur. Çakırbeyli Ailesi'nin fertleri de bu ateşi harlamaktan geri kalmaz. Çıkan yangının kimi yakacağı ise belli olur!

GELENEK BOZULMADI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ, tüm kişilerde 7.96 izlenme oranı ve 21.24 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 8.74 izlenme oranı ve 22.37 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Eşkıya, Sosyal Medya'ya da Hükümdar Oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #edho, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.
Dizinin kısaltılmış ismi #edho etiketi, 3. sırasına kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN