5 günlük hava durumu
5 Temmuz 2010 Pazartesi
İLİŞKİLİ HABERLER
Laçin'in programı atv'de başlıyor!
İlk canlı yayına üç ünlü isim katılıyor!

Laçin'in programı atv'de başlıyor!

Berna Laçin, Bodrum'dan canlı olarak yayınlanacak sabah programı için "Kadın dergisi gibi, geniş yelpazesi olan bir format hazırladık" dedi ve ekledi: Amacımız her kesimden insanın ilgisini çekecek şeyler bulması...

atv'nin yeni programı 'Her Şey İçin Berna Laçin', hafta içi her gün izleyicilerle buluşacak. Sunucu Laçin, programda her kesimden insana ulaşmak istediklerini söylüyor.
Programınızda izleyicileri neler bekliyor? Bu tamamen yeni bir anlayışa dayalı bir program olacak. Aslında benzeri de yok. Ayrı ayrı programlarda işlenen konuların hepsini tek bir programda topluyoruz ve tıpkı bir kadın dergisi gibi, geniş yelpazesi olan bir format amaçlıyoruz. Stüdyoya sıkıştırılmış formatların artık can sıkmaya başladığını düşünüyorum. Bu yüzden programın içine çeşitli dosyalar hazırlıyoruz, ilginç röportajlar yapıyoruz. Bunların muhakkak ünlülerle olması gerekmiyor. Ayrıca her konuyu uygulamalı anlatmayı düşünüyoruz Bu cilt bakımı, spor, diyet, makyaj olabilir.

BODRUM ÇOK RENKLİ BİR YER
Programın Bodrum'dan canlı olarak yayınlanmasının sebebi nedir? Bodrum yazın Türkiye'nin mozaği gibi... Her şehirden insan var. Burada ayrıca büyük şehirden kaçan ve farklı potansiyellere sahip insanlar var. Resim, el sanatları gibi alanlarda üretim yapıyorlar. Çok farklı ve başarılı insan öyküleri var. Ayrıca görsel olarak seyircinin içini açacak bir belde. Bodrum'un magazin programlarında tanıtıldığından farklı olduğunu göstermek istiyorum. Burası ülkemizin sergi salonu gibi. Cam ustaları, boncukçular, seramikçiler...

HER BÖLÜMDE ÜNLÜ ŞART DEĞİL
Sadece Bodrum'u mu işleyeceksiniz peki? Hayır. Konularımız her yerden. İstanbul muhabirlerimiz bunun için çalışıyor.
Yayında ünlüler de olacak mı? Benim için illa ünlü konuk gerekli değil. Her şeyini bildiğimiz ünlülerdense, farklı alanlarda ilginç isimleri konuk etmek seyirciyi daha çok mutlu edecektir. Ama elbette gerçekten seyircinin sevgisini kazanmış ünlü isimler de olacak.
Program her kesimden insana hitap edecek mi? Bütün amacımız bu... Herkesin sevmesi değil, herkesin ilgisini çekecek bir şeyler bulması...
'Her Şey İçin Berna Laçin'i kabul etmenizdeki etken nedir? Kolay ulaşılabilir bilginin ilgi çekeceğini düşünüyorum. Çünkü artık internet çağında yaşıyoruz. Programımızda seyirci sağlık, bakım, giyim ve çocuk gibi, merak ettiği her konuya kolayca ulaşabilecek.
Siz de bir annesiniz. Annelere yönelik konular da işleyecek misiniz? Tabii ki... Hem çocuklarla ilgili hem de çocukların ilgisini çekecek konularımız da olacak.

kalan karakter 460

osman aktepe osman aktepe

geçen sene bodrum' dan yayınlanan ve berna laçin'in sunduğu ^^her şey için berna laçin^^ adlı proğramı yeniden izleme şansımız olacakmı,bunu öğrenmek istiyorum,teşekkür eder kolaylıklar diliyorum...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.06.2011 22:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Magazin Haberleri

Diğer Magazin Haberleri

Futbolcuların eğlence gecesi
Scooter'la kaymayı öğrenin
Suşi yiyerek kilo verdi
Renee nişanlısını kaçırmak üzere!
Karın kası için oturup kalkıyor
Tatil günlüğü Bodrum
Nuri abi'nin elinde büyüdüm!
Kanyon'da 'Sami'miyet
İkisi birarada
'Lady'im ley!
Problemleri aştık
Stephanıe artık Seren'in
Nahide'den sürprize devam
‘Bir Gün Alzheimer Olsam...’
Kariyeri için soyunuyor
Benim yerime şarkılarım yarışıyor
Halk müziği atv'de özüne dönecek!
Hayatı tehlikede
Alkışla geldi polisle gitti
Nadide Sultan revüsü
Bihter ile Behlül'ün taş evinde klip çekti!
'Kavak Yelleri' estirdi
'Fashion Havanna' sezona hazır
Kendi mekanında neşesi yerindeydi!
Gölgede aile saadeti yaşadılar
Çocuk için kendimi hazır hissediyorum
'Boom'ladılar!
Derin ayrıldı iddiası
Sivilce duruşu
Köpeğinin adı Aşk
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
ÜCRETSİZ SABAH BÜLTEN ÜYELİĞİ

Üye olun, son dakika haberleri e-postanıza gelsin.

Adı Soyadı :
E-posta :
Üye Ol