X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Taşeron işçilere müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

e

  • Giriş Tarihi: 4.11.2015 14:37 Güncelleme Tarihi: 4.11.2015 17:33
Taşeron işçilere müjde
Taşeron işçilere müjde

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal, in kadroya alınması konusunda 100 gün içinde yasal düzenlemenin yapılacağını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı , AK Parti'nin ekonomi politikalarına ilişkin, yoğun bir çalışmayla ilk 100 güne birçok şeyi sığdıracaklarını belirtti.

TAŞERON İŞÇİLER İÇİN KADRO MÜJDESİ!

Seçim döneminde söylenen vaatler olduğunu belirten Ağbal, "Seçim döneminde vaat olarak ne söylediysek, bunların hepsini ilk 100 günde hayata geçireceğiz. Bunlar için gerekli olan yasal çalışmayı bu süre içinde tamamlayacağız. Özellikle ücret artışları ve sosyal destekler, bunların hepsi ilk 100 günde realize edilecek" dedi.

EMEKLİLERE MÜJDE! 20 KONUDA BAŞLATILDI

"in kadroya alınması konusunda ise bakanlar kurulu kararı çalışmaları zaten bir noktaya gelinmişti, hazır. Onun son bir kez üzerinden geçilir. Sonra da asıl işlerde çalışanların kadroya geçirilmesi için yasal düzenleme yapılması gerekiyor, yasal düzenleme yapılmadan kamuya alma imkanı yok.

MİLYONLARCA ABONEYE MÜJDE

İlk 100 gün içinde bunun da yasal düzenlemesi yapılacak ama bu kişilerin müracaatı, bunların değerlendirilmesi ve kadroya alınmaları 100 gün içine yetişebilir veya yetişmeyebilir ama bunu bir yıl içinde olacak diye söylemiyorum. Yasa 100 gün içinde çıkar, uygulaması hemen başlar. Kişi 100 gün içinde, hangi işte çalışıyorsa kamuya alınacağını bilecek."

AK PARTİ'DEN TAŞERON İŞÇİLERE MÜJDE

kalan karakter 1000

Daha iyi günler gelecek. Daha iyi günler gelecek.

Hükümetimiz arı gibi çalışır.Yeni bakanlıklar kuruluyor.Yeni iş alanları açılıyor..İhracat arttı.Döviz düşüyor.Toki durmadan çalışıyor..Memur -sen sendikası ne güzel adil atamalar yapıyor.İstikrar var

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 05.11.2015 12:37
vakıf pazarlama vakıf pazarlama

Sayın Bakanım ben ve benim gibi 500 arkadaşım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz biz Vakıfbankta asıl işi yapan iştirak personelleriyiz ve hiçbir sosyal haktan yararlanamıyoruz Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU 'na güvenimiz ve inancımız tamdır .Saygılarımızla.ALLAH YAR ve YARDIMCINIZ OLSUN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 05.11.2015 10:34
belediye belediye

yıllar evvel verdiğiniz, ama tutmadığınız sözünüzü yerine getirin artık...
asılı gerisi berisi ayırmadan...
siz söz verdiniz, biz oy!

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır7
cevapla 04.11.2015 19:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.