Survivor kim elendi? İşte elenen isim ve açıklamaları

  İşte Survivor'ın kıbrıs finalinde ayrılan yarışmacılar...

  Survivor kim elendi? (tıklayın)

  Survivor SMS Sonuçları ve Oy Sıralaması (tıklayın)
  ..

  Giriş Tarihi: 09.05.2016 16:56 Güncelleme Tarihi: 27.06.2016 14:32
  • Survivor kim elendi? İşte elenen isim ve açıklamaları

   Survivor 2016'nın finali yaklaştıkça heyecan artıyor. Hem izleyiciler hem de yarışmacılar için heyecan artarken, Survivor'dan elenenlerin sayısıda artıyor. Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde bir isim daha adaya veda etti.

   Survivor'un dün yayınlanan bölümünde "Survivordan kim elendi" sorusu bölümün başından sonuna kadar izleyicilerin aklından çıkmadı. Acun, izleyenlerin merakla beklediği "Survivor kim elendi" sorusunu yanıtlamak üzere yerine geçti. Daha sonra o açıklamayı yapmadan önce yeni sistem ile ilgili bazı bilgiler verdi.

   Eleme sonrası Survivor capsleri herkesi güldürdü! (GALERİ) - TIKLAYIN


   Acun, 00:15 gibi Survivordan elenen ismi açıkladı.

   Daha öncede tahminlerde görüldüğü gibi, o isim adadan elendi!

   Elenen isim Acun tarafından açıklandıktan sonra ise 10 Mayıs 2016 SMS sıralaması sonuçları Survivor'ın sitesinde yer aldı. Noter onaylı olarak açıklanan SMS sonuçlarını burada bulabileceğiniz gibi, elemeden sonra neler yaşandığına dair detayları da burada bulabilirsiniz.

   Survivor'da elenen isim belli oldu!
   EZGİ adaya veda eden isim oldu.


   Survivor 10. Hafta SMS Sonuçları (10 Mayıs 2016)
   1 - Atakan
   2 - Yunus
   3 - Ezgi (ELENDİ)

   SURVİVOR ELEME KURALLARI DEĞİŞTİ!

   Survivor eleme kuralları değişti. Birleşme partisi öncesi değişen kurallara göre Survivor'da takımlar her hafta bir dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynuyor ve bu oyunları kaybeden takımlar eleme adayı belirliyordu. İki haftada bir de seçilen eleme adayları arasında yapılan halk oylamasında bir isim adaya veda ediyordu.

   YENİ ELEME KURALLARI BÖYLE AÇIKLANDI
   Acun Ilıcalı Survivor 2016 yeni eleme kurallarını son konseyde açıkladı. Survivor'da takımlar artık her hafta iki dokunulmazlık oyunu oynayacak. Pazar ve Pazartesi günü ekranlara gelecek olan bölümlerde dokunulmazlık oyunu oynayacak olan takımlar haftada iki gün sembol için yarışacaklar. Dokunulmazlıkta kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa çıkacak. Bireysel dokunulmazlık oyunu öncesinde eleme adayı seçilmeyeceği için kaybeden takımdaki tüm isimler bireysel dokunulmazlık sembolü için yarışabilecek.

   SON BÖLÜMDE FİNAL SEMBOLÜNÜ KİM KAZANDI?
   Survivor son bölümde final sembolü oyunu da oynandı. Kıbrıs finali için avantaj sağlamak isteyen yarışmacılar bireysel olarak yarıştıkları oyunda sembolün sahibi olabilmek için mücadele etti.   ELEMEDEN SONRA SURVİVOR'DA NELER YAŞANDI?
   Survivor'da Ezgi'nin elenmesinin ardından Yunus ve Atakan derin bir nefes aldı. Atakan yakın arkadaşı Ezgi'nin elenmesine üzülse de kendi adada kaldığı için mutluydu. Survivor eleme gecesinde Acun Ilıcalı'dan eleme sistemi ile ilgili açıklamalar geldi. Survivor'da eleme sistemi bu haftadan itibaren değişiyor.

   ELENEN İSİMDEN ŞAŞIRTAN SÖZLER!

   Acun Ilıcalı'nın oylama sonucunu açıklamasının ardından Ezgi Avcı gözyaşlarını tutamadı. Adada 3,5 ay geçirdiğini söyleyen Ezgi, "Güzel bir rekabet ortamı bu. Hayatta karşılaşmadığım çok şeyle karşılaştım burada. Dostu, seveni onu da gördüm. Nasıl arkandan iş çevrildiğini de gördüm. Yalnızca tek dost edindim. Benim için hayırlısı buymuş. Kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

   EZGİ BU SONUCU BEKLEMİYORDU
   Ünlüler takımının ada konseyinde 3. eleme adayı olarak Ezgi'nin adı çıktı. Yunus, Nagihan, Semih ve Yattara Ezgi'nin adını yazarken, Atakan ve Ezgi ise Nagihan'ın ismini yazdı. Böylece Salı akşamı yapılan ada konseyine Yunus Günçe , Atakan ve Ezgi eleme adayı olarak çıktı. Pazartesi akşamı yapılan sms oylamasında bu 3 yarışmacı arasında en az oyu alan isim olan Ezgi Avcı elendi ve adaya veda etti. Acun Ilıcalı'nın oylama sonucunu açıklamasının ardından Ezgi Avcı gözyaşlarını tutamadı. Ezgi'nin adada en yakın olduğu kişi olan Atakan da Ezgi'nin elenmesiyle büyük üzüntü yaşadı.
   Birleşmenin ardından adaya veda eden ilk yarışmacı belli olurken, gönüllüler takımı artık 6 kişi, ünlüler ise 5 kişi olarak yarışmaya devam edecek. Acun Ilıcalı bundan böyle Survivor'da haftada iki dokunulmazlık oyunu oynanacağını ve haftada bir eleme oynanacağını açıkladı. Acun Ilıcalı, kısa bir süre sonra toplu SMS alınacağı ve bu sonuçların son haftalardaki elemelerde kullanılacağını açıkladı.

   Bunun hemen olmayacağını ilerleyen zamanda olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, seyircilerin artık herkes hakkında fikri olduğunu ve kararlarının artık belli olduğunu söyledi.

   SURVİVOR'DA KİMİN ELENDİĞİNİN BELLİ OLDUĞU GECEDE BÜYÜK SÜRPRİZ!
   Survivor'da ödüllerin giderek büyüyeceğini vurgulayan Acun Ilıcalı, henüz en önemli 3 ödülün açıklanmadığını söyledi.Survivior 2016'ın dün akşam ekranlara gelen bölümü muhteşem bir mücadeleye sahne oldu. Katamaran ödülü için karşılaşan iki takımdan gülen taraf 10'a 9'luk skorla ünlüler oldu. Gönüllüler büyük üzüntü yaşarken, yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı'dan flaş bir açıklama geldi. Ada konseyinde konuşan Ilıcalı, "Bugün ödülü kaybettiniz ve çok üzüldünüz. Bizim 3 tane büyük ödülümüz var. Kaybettiğiniz ödül, 3 büyük ödülden biri değildi. Büyük ödül olduğu zaman iliklerinize kadar hissedeceksiniz" ifadelerini kullandı.

   Survivor'da şaşırtan oyun!
   Survivor 2016'da adaların birleşmesinin ardından Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında gerilim daha da artarken, yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu vardı. Nefesleri kesen oyunda skor 9-9'a geldi. Survivor'da dün yaşanan bir ilki de Acun Ilıcalı açıkladı.

   Survivor'da dün akşam nefesleri kesen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Acun Ilıcalı daha sonra Survivor'da bir ilk olan 3'lü bayrak yarışı yapılacağını söyledi. Kazanan ünlüler takımı oldu.

   Survivor'ın oylama sistemi ile ilgili
   Survivor'da yarışmacıların sayısı gittikçe azalırken Survivor izleyicileri kime oy vereceği konusunda bazen kararsız kalabiliyor.

   Finale doğru ilerleyen Survivor yarışması için halk oylama yaparken birçok kriteri göz önünde bulunduruyor.

   Göz önünde bulundurulan kriterler arasında yarışmacının oyunlarda ki "performansı, hal ve hareketleri, diğer yarışmacılar ile nasıl anlaştığı" gibi kriterler arasında yer alıyor. Semih gibi bazı yarışmacıların daha önceden belirli fanları olduğundan dolayı daha rahat oy alabiliyorlar. Yalnız diğer yarışmacılar için ise durum biraz daha zor gibi görünüyor.

   Birçok kişi Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunda yer alan kişileri ilk defa Survivor TV8 'de görüyor. Yarışmacıların izleyiciler tarafından beğenilmesi için doğal davranması zaman zaman o kişinin oy alması için yeterli görünüyor.


   Survivor SMS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
   Halk tarafından 9 Mayıs 2016'da gerçekleştirilen SMS sonuçları 10 Mayıs 2016 Salı günü yayınlanacak olan Survivor bölümünde açıklanacaktır.

   10 Mayıs 2016 SMS Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?
   Şuan bulunduğunuz sayfadan ve Survivor Kim Elendi sayfası üzerinden sonuçları öğrenebilirsiniz.

   Nasıl oy kullanılır?
   Tv8 Yan Ekran uygulaması adaylar arasında yer alan kişiler için oy kullanabilir ve böylece yarışmadan elenecek kişiyi belirleyebilirsiniz.

   Survivor 10. Hafta SMS Sonuçları (10 Mayıs 2016)

   1 - Atakan
   2 - Yunus
   3 - Ezgi (ELENDİ)

   Survivor 9.Hafta SMS Sonuçları (27 Nisan 2016)
   01- Serkay
   02- Semih
   03- Gizem
   04- Tuğba (ELENDİ)

   Survivor 8.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (12 Nisan 2016)
   01-Tuğba Özay
   02- Ezgi Avcı
   03- Yattara
   04- Yunus
   05- Nagihan
   06- Mehmet (ELENDİ)

   Survivor 7.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (5 Nisan 2016)
   01- Atakan Arslan
   02- Ezgi
   03- Yattara
   04- Yunus
   05- Mehmet
   06- Tuğba
   07- Yılmaz Morgül (ELENDİ)

   Survivor 6.Hafta Gönüllüler SMS Sonuçları (30 Mart 2016)
   01- Semih Öztürk
   02- Serkay
   03- Gizem Kerimoğlu
   04- Damla
   05- Gizem Memiç
   06- Efecan
   07- Nihal (ELENDİ)
   08- Zafer

   Survivor 5.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (22 Mart 2016)
   01- İbrahim Yattara
   02- Ezgi Avcı
   03- Yılmaz Morgül
   04- Yunus Günçe
   05- Eda Akkaya (ELENDİ)
   06- Mehmet

   Survivor 4.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (16 Mart 2016)
   01- Atakan
   02- Ezgi
   03- Yattara
   04- Eda
   05- Nagihan
   06- Yılmaz
   07- Yunus
   08- Mehmet

   Survivor 3.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (8 Mart 2016)
   01- Atakan
   02- Yattara
   03- Yılmaz
   04- Eda
   05- Ezgi
   06- Tuğba
   07- Yunus
   08- Mehmet
   09- Ebru (ELENDİ)
   10- Seda

   Survivor 2.Hafta Gönüllüler SMS Sonuçları (2 Mart 2016)
   01- Semih
   02- Damla
   03- Serkay
   04- Efecan
   05- Nihal
   06- Zafer
   07- Aylin(ELENDİ)
   08- Gizem Memiç
   09- İbrahim

   Survivor 1.Hafta Ünlüler SMS Sonuçları (23 Şubat 2016)
   01- Atakan
   02- Eda
   03- Yattara
   04- Yılmaz
   05- Yunus
   06- Mehmet
   07- Ezgi
   08- Nagihan
   09- Tuğba
   10- Yağmur(ELENDİ)
   11- Seda