ARKADAŞINA GÖNDER Network sektörü işsizliği bitirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Network sektörü işsizliği bitirecek

  • Giriş Tarihi: 7.5.2014 14:58

Dünya genelinde en çok tercih edilen sistem olan internet üzerinden satış, artık ülkemizde de çok yaygın. Bunun yanında internet üzerinden kurduğunuz kendi sitenizle artık her şeyi yapabilirsiniz.

İnsanları bilgilendiren siteler hazırlayıp reklam alabilisiniz, yada oyun, haber, gibi siteler hazırlayıp yine reklam geliriyle kendinize yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. Bu saydığımız unsurlar Network marketing yoluyla gerçekleşmekte, bu konuda yine Türkiye ve dünyada çok tanınan Mega Gurup Bilişimin genel müdürü Mesut Öpengil şunları söyledi: Dünya geneline baktığınızda, Networkmarketing sistemi oldukça tercih edilmekte. Bir iş yerinde çalışıp az maaş alan biri kendi kurduğu siteden kendisine iş imkanı yaratabilir. Zaten internet üzerinden insanlar okadar çok para kazanmaya başladılarki, kendi işlerini bırakıp sadece bu işlere yoğunlaşmaya başladılar. Türkiye'de artık yeni genç nesil interneti inanılmaz kullanmaya başladı. Biz şirket olarak herkese web sitesi paketi satıp, sonrasında verdiğimiz eğitimler ve seminerlerle nasıl kendi işlerini kurabilecekleri konusunda bilgiler vermekteyiz. Hedefimiz 100 bin gencimizi iş sahibi yapmak şuan için. Sonrasında bu rakamı çok daha fazla arttırmak istiyoruz.

Artık dünya üzerinde tüm ülkelerde internet üzerinden yapılan satışlar, siteler v.b şeyler çok tercih edilmekte.Bizim Mega Gurup Bilişim olarak en büyük amacımız insanlara iş imkanları yaratmak ve bunu hayata geçirmek. Sattığımız web sitesi paketleri sadece paket olarak değil tamamen insanın kendi işini kurmasına yönelik özel hazırlanmış paketler.Sınırsız domainler sayesinde birden fazla web sitesi kurulabilir ayrıca bunun gibi bir çok ayrıcalıklı hizmet şirketimiz tarafından kişiye özel sunulur. Diğer iş dallarına nazaran internet üzerinden iş yapıp para kazanmak çok daha zahmetsiz ve kalan vakitlerinizi size kazandıracak bir tercih.Bütün bunların gerçekleşmesi ilk başta tabiki kişinin kendi gayreti ve cabasıyla doğru orantılı.Bence işsizliğin olmadığı bir ülke yada bir dünya hayal ediyorsak Network marketing sistemi insanların ilk tercihi olmalıdır.En büyük artısı hiç bir mesafe katetmeden parmak ucundaki tuşlarla her şeyi yapabilme özgürlüğü, bu sistemin ilk tercih nedenidir.

Türkiye'de bulunan yeni genç nesilin çoğunu bu konu hakkında şimdiye kadar oldukça bilgilendirdik.Aldığımız sonuçlar oldukça başarılı oldu. Müşterilerimiz arasından çok büyük bir kesim kendi işini kurup çok daha fazla para kazanmaya başladı. Biz şirket olarak bu sonuçları gördüğümüzde bu işe daha fazla eğilip seminerler ve eğitimler vermeye başladık. İnanıyorum ki çoğu ülkede olduğu gibi ülkemizde de işsizliği network marketing sistemiz önümüzdeki yıllar içerisinde çok vakit geçmeden tamamen yok edecek.

kalan karakter 1000

Ekşi Ekşi

Adamlarla dalga geçtik, küfrettik ama tek kelimeyle helal olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.01.2015 12:19
network marketing network marketing

daha durun yeni başlıyoruz... Hele şu network marketing yasası da bi çıksın o zaman anlaşılacak işte Network'un değeri..
Ben öğretmenlik mezunuyum ama KPSS kuyrupunda devletten medet beklemiyorum, eylem de yapmıyorum :))
çalışanın işidir network yattığı yerden para bekleyenin değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.05.2014 15:37
Dikakt Edin Dikakt Edin

Bu firma hakkında yüzlerce dolandırıcılık mesajı uyarısı varken siz nasıl haber yapıyorsunuz.Lütfen dikkat edin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 12.05.2014 00:45
Netwrok Marketing Gerçeği Netwrok Marketing Gerçeği

İnsternet sitesi satıyorum denilerek başlayan serüven, bir banka gibi para transferinden başka bir şeye dönüşmüyor. Alınan siteler öylece duruyor. Durması da gerekir. Nedeni, sitelerin teknolojik açıdan verimsiz olması.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.05.2014 21:10
samet keskin samet keskin

Yeni ticaret sistemi kesinlikle yerimizi almaliyiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.05.2014 16:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.