X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Guitar Hero geri dönüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

geri dönüyor

  • Giriş Tarihi: 25.2.2015 15:22
Guitar Hero geri dönüyor
Guitar Hero geri dönüyor

Partilerin vazgeçilmez oyunlarından biri olan ancak uzun zamandır yeni bir oyunla karşımıza çıkmayan , verdiği aranın ardından bir kez daha oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Kotaku'ya yakın kaynakların aktardığı bilgiye göre PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi beklenen oyun, serinin önceki oyunlarına göre daha farklı bir yapıda olacak. Gerçekçiliğin biraz daha ön plana alınacağı iddia edilen oyunun E3 Fuarı'nda duyurulacağı söyleniyor. Oyunun gitarlarının ve diğer aksesuarlarının da yılın sonlarına doğru raflardaki yerini alacağı iddia ediliyor.

Activision ise iddiaları ne doğruluyor ne de yalanlıyor. 'nun sevilen bir oyun serisi olduğunu belirten şirket, yeni bir Guitar Hero oyunu geliştirmeleri için önemli yenilikler yapmaları gerektiğini ve ancak bu yenilikler yapılabildiği takdirde yeni oyunu piyasaya sürebileceklerini belirtiyor.

Geçtiğimiz günlerde Guitar Hero'nun rakibi olan Rock Band'in geri döneceği duyurulmuş ve türün hayranlarını heyecanlandırmıştı. Görünüşe bakılırsa oyun sektörü önümüzdeki dönemlerde yeni bir Guitar Hero ve Rock Band rekabetine şahitlik yapacak. Serinin hayranlarının gözü kulağı ise haziran'da düzenlenecek olan E3 Fuarı'nda olacak.