Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neyin var?: Bu sorunun doktorasını yapmış biri olarak söylüyorum; acayip gıcık bir soru. Bi' şeyim varsa söylerim değil mi?

Ne demek istiyorsun yani?: Eğer karşındaki 'Ne demek mi istiyorum?' cevabıyla çıkagelirse, trip dünyasına hoş geliriz. Gelmeyelim canım, hele bu sıcakta hiç gelmeyelim.

Arayan kimdi?: Sevgililerin, birbirlerinin cep telefonuna kulak ve göz kesilme hastalığı olduğunu hepimiz biliyoruz. Beyonce bile basketbol maçında Jay-Z'nin telefonuna çaktırmadan bakarken yakalanmıştı, hatırlatırım. Merakından çatlasan bile 'Arayan kimdi?' sorusunu sormayacaksın canım kardeşim. Kola gibi serin duracaksın, ortadan ikiye çatlasan da buzzz gibi takılacaksın.

Ne yapalım?: İlişkinin en uzaya ışınlanmak istenen dakikaları; program yapamadığınız, o sakız gibi uzayan dakikalardır. Biri sorar, 'Aşkım ne yapalım?' Karşıdan cevap: 'Bilmem, ne yapalım?' Ya da daha beteri; 'Bana fark etmez.' Eğer taraflardan biri manevra yapıp ipleri eline almazsa, olay büyür de büyür. Sonunda 'Zıkkımın köküne gidelim'e kadar varır.

Sence kilo mu aldım?: Kişi kendini bilmez mi canım. Eğer bu soruyu soruyorsan, zaten kilo almışsındır. Şimdi sevgilini niçin köşeye sıkıştırıyorsun? 'Almadın aşkım' dese, 'Aldım yaa, yalan söyleme!' diyeceksin. 'Birazcık aldın' dese, bütün gün suratını asacaksın. En iyisi sen hiç kurcalama.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER