Maraşlı15. Son Bölüm Tamamı (27 Nisan 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'da ölümcül saldırı

Maraşlı15. Son Bölüm Tamamı (27 Nisan 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'da ölümcül saldırı
27.04.2021 | 07:25

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Maraşlı 15. Son Bölüm yayınlandı! Kapana kısılan Maraşilı nasıl kurtulacak? Maraşlı'da cezaevinde şişlenen İlhan ölecek mi? Maraşlı 15. Son Bölüm tamam izlemek için aşağındaki linke tıklayınız...

MARAŞLI 15. BÖLÜM TAMAMI (26 NİSAN 2021 PAZARTESİ) İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MARAŞLI'DA ROLLER DEĞİŞTİ! MAHUR, MARAŞLI'NIN HAYATINI KURTARDI!

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi, yapımını ''TIMS&B Productions'ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı "Maraşlı" dün akşam ekrana gelen heyecan dolu bölümüyle soluk soluğa izlendi.

NECATİ VE SAVAŞ'IN PLANI İŞLEMEYE BAŞLADI!

Dizide, Necati'nin ağır yaraladığı Maraşlı ameliyata alındığı hastanede komaya girdi. Mahur ve ailesinin uyuşturucu kaçakçılığı nedeniyle gözaltına alındığı bölümde Necati'nin planı işlemeye başladı. Aziz ve İlhan'ın hapishaneye girdiği bölümde serbest kalan Mahur, Maraşlı'nın haberini alınca adeta yıkıldı. Necati ve Savaş; Türel ailesi ve istihbarata çalıştığından emin oldukları Maraşlı'nın ölümü için düğmeye bastı. İlhan, babası Aziz'in yardımına rağmen koğuşta uğradığı saldırı sonucu ağır yara aldı.

Savaş, hastanede yatan Maraşlı'nın öldürmesi için profesyonel bir suikastçı yolladı. Mahur'un yetişerek Maraşlı'nın hayatını kurtardığı sahnede, Mahur, Nevzat'ın da yardımıyla Maraşlı'yı hastaneden kaçırmak zorunda kaldı.

Maraşlı'yı dağ evine götüren Mahur, hain olduğunu bilmediği abisi Necati'nin oyununa geldi. Mahur'dan bulunduğu yerin konumunu alan Necati, Savaş ve adamlarını dağ evine gönderdi. Soluk soluğa izlenen bölümün final sahnesinde Savaş'ın adamları; Maraşlı, Mahur ve Nevzat'ın bulunduğu evi ateşe verdi.

Maraşlı 15. Bölüm'de neler oldu?

Ortalık toz duman

Polis sirenlerini duyan Necati, kendisini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır. Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve yaşam arasında savaş verecektir.

Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur'un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Tüm Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor zamanlar geçirir. İlhan'a ise pusu kurulur. İlhan hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı'nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı'nın başında beklemeye başlar. Necati ve Savaş yıllardır hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı'nın ölümü kalmıştır. İki kardeş Maraşlı'nın ölüm emrini verir. Bu kez Mahur, Maraşlı'nın hayatını kurtarabilecek midir?

SON DAKİKA