Maraşlı16. Son Bölüm Tamamı (3 Mayıs 2021 Pazartesi) Full izle! Necati, Mahur'a ne yaptı? Maraşlı'nın başı büyük dertte...

Maraşlı16. Son Bölüm Tamamı (3 Mayıs 2021 Pazartesi) Full izle! Necati, Mahur'a ne yaptı? Maraşlı'nın başı büyük dertte...
04.05.2021 | 07:30

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv Maraşlı 16. Yeni Son Bölüm yayınlandı! Maraşlı'da Mahur bayılıyor... Necati Mahuru kaçırdı! atv Maraşlı 16. Bölüm tamamı tek aprça izlemk için aşağıdaki linke tıklayınız...

ATV MARAŞLI 16. SON BÖLÜM TAMAMI (3 MAYIS 2021 PAZARTESİ) TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MARAŞLI'DA SIR PERDELERİ ARALANMAYA DEVAM EDİYOR!

atv'nin sevilen dizisi "Maraşlı" dün akşam yayınlanan sürükleyici bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi.

Yayınlanan bölümde; Necati oynadığı büyük oyunla, alevler içindeki evden kurtardığı Maraşlı ve Mahur'u başka bir eve getirdi. Mahur, abisinin hayatlarını kurtardığını düşünürken Maraşlı, Necati'nin planını çözmeye çalıştı. Necati, Maraşlı'yı tehdit etti ve Maraşlı, Nevzat'ın hayatı karşılığında susmak zorunda kaldı. Mahur'un, istihbarata çalıştığını öğrenmesini de istemeyen Maraşlı, köşeye sıkıştı.

AZİZ VE İLHAN HAPİSHANEDEN KAÇTI!

Tutuklu olan Aziz ve İlhan ise tedavi altındayken hastaneden kaçmayı başardı. Baba oğul tekneyle yurtdışına kaçma planı yaparken Savaş'ın eline düştü. Necati'nin, Mahur ve Maraşlı'yı kurtarmasına öfkeli olan Savaş, ölmesini istediği Aziz ve İlhan'dan, babasının katilinin aslında Necati olduğunu öğrendi. Heyecan dolu bölümde şoke olan Savaş'ın, Necati'den nasıl intikam alacağı büyük merak konusu oldu.

NECATİ, KARDEŞİ MAHUR'U ZEHİRLEDİ!

Bölümün final sahnesinde ise Necati'nin, yaşadığını öğrendiği Mehmet İnce'nin peşinde olduğu ortaya çıktı. Hilal'den, Mehmet İnce'nin yerini öğrenmek isteyen Necati, acımasız bir oyun oynadı. Mahur'a elinde panzehiri bulunan zehirli bir içecek içeren Necati, Mahur'un hayatıyla oynayarak istediklerini elde etmeye çalıştı. Bölümün final sahnesinde panzehiri alamayan Mahur'un durumunun ağırlaşması gerilimi arttırdı.

Maraşlı 16. Bölüm'de neler oldu?

Maraşlı tehdit altında

Mahur, bilmediği bir evde gözünü açar ve Maraşlı'yı bulur. İkiliyi karşılayan kişi Necati olur. Onları Necati kurtarmıştır. Mahur için abisi artık bir kahramandır. Ama Maraşlı, Necati'nin başka bir planı olduğunun farkındadır. Necati, Nevzat'ın hayatı karşılığında Maraşlı'yı susması için tehdit eder. Maraşlı, Necati'nin büyük planını öğrenebilecek midir?

Cezaevinde şişlenen İlhan hastaneye kaldırılır. Aziz yaşananların şokuyla fenalaşır. Hastanede Aziz ve İlhan tedaviye alınırken başka bir hapishaneye nakil edilmeye çalışılırlar. Bu sırada hastanede çıkan arbededen yararlanan baba oğul kaçmayı başarırlar. Fakat dışarda Savaş'ın onlara büyük bir sürprizi vardır.

Savaş ve Necati'nin arası gerilir. Necati'nin, Maraşlı ve Mahur'u kurtarma sebebini Savaş anlayamaz. Necati, Savaş'ı daha sonra anlatacağı başka bir planı olduğuna ikna etmeye çalışır. Necati'nin büyük planı nedir? Necati'nin planı başarılı olacak mıdır?

SON DAKİKA