Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm Fragmanı'nda şoke eden sahne! Kalemi kırıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 135. Bölüm'de kalemi kırılan o karakte diziye veda mı edecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm'de dizinin sevenlerini şoke eden sahne! İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. yeni bölümünde olacaklar... "Mesut senin kalemini kırdı!"

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135 .Bölüm:

Akif'in kurduğu tuzak yüzünden, fedailerin en önemli ismi kendini vatan için feda etmek zorunda kalırken Alparslan'ın üzerine, altından kalkması çok zor bir görev yıkılır. Bu durumu da Çakırbeylilerin lehine çevirmeyi başaracak olan Alparslan, hayatını riske atma pahasına, çıktığı yolun sonunu görme konusunda ne kadar kararlı olduğunu bir kere daha kanıtlar. Amcasının özgürlüğü karşılığında elindeki önemli bilgileri paylaşmayı teklif ettiği Mesud ise ölümü üzerine kurulan asıl plandan bihaberdir. Ünal Kaplan'ın da önemli bir rol üstleneceği planda ilk hedef Akif'i saf değiştirmeye ikna etmek olacaktır. Mesud tarafından kaleminin kırıldığını öğrenen Akif'i kandırmak için ise çok çaba sarf etmek gerekmeyecektir.

İçinde bulundukları dünyanın bedelini sevdiklerinin kaybıyla ödeyen Çakırbeyliler, Ferman'ın ölümüne engel olmak için ellerinden geleni yaparlarken, Haşmet bu konudaki kararından vazgeçmez. Ömür'ün karşısında durduğu ölüm emri için Behzat da geri adım atmaya başlamışken işler birden tersine döner. Alparslan'ın planın başarılı olmasıyla cezaevinden çıkan Haşmet, ayağının tozuyla oğluyla ilgili karalarda kendinden başkasının söz hakkı olamadığını herkese gösterecektir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. Bölüm Fragmanı'nda şoke eden sahne! Kalemi kırıldı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN