X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ataman’ı Obradovic’e tercih ederim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ataman’ı Obradovic’e tercih ederim

  • Giriş Tarihi: 23.4.2016
Ataman’ı Obradovic’e tercih ederim
Ataman’ı Obradovic’e tercih ederim

Mustafa Denizli, Muslera için 'Elleri küçük kaleci olamaz' demişti. Bu çocuk nasıl Denizli'ye itibar edecek.
Hiç oynamayan futbolculara para ödüyoruz. Kulübe gelip gitmeyen de var. Kiralık yolladığımız yerli ve yabancı oyuncuların ciddi şekilde parasını kulüp ödüyor.
Bu yönetimin en büyük yanlışı, Grosskreutz transferi. Bu olayı iyi yönetemediler.
Florya'yı sahipsiz bıraktılar, Florya sahipsiz olmaz. Orası Futbol A.Ş'nin kalbi.
Sneijder ve Muslera'dan çok büyük zarar ettiler. İkisi de değerini kaybetti.
Galatasaray'da gerçek fedayı Ergin Ataman yaptı. Fenerbahçe'nin hocası Obradovic'e tercih ederim.. Galatasaray için gözünü kırpmadan 500 bin 'yu bir kalemde sildi. Yıllık 800 bin alıyordu, 300 bin Euro'ya indi.
Yılmaz'ın gidişi büyük hata... 7-5 milyon Euro sporcu alıyor. Sen 8 alıyorsun. 5.2 kulübe kalan 1 milyon Euro komisyon nedir ya! Burak'tan kurtulmak için mi 1 milyon Euro komisyon verdin?
Ünal Aysal'ın kazanılan 3 kupa için, "Çocuk bile 9 ayda oluyor" sözüne karşılık) Bizimkisi başarılı bir erken doğum oldu.
İyi gitmiyoruz. Ama demokrasilerde çare tükenmez. Herhalde bir çare çıkacak. Tek adam değil çok adamla. Her kişi mesleğinde en yükseklerde olacak ve fedakarlık yapacak. Böyle bir oluşum olmalı, olacak.
Gerçekten çok ilginç bir sponsorluk anlaşması yapıldı. Ben buna, kat karşılığı sponsorluk diyorum. Kaç kat aldığını da bilmiyorum göğüs reklamı için. Bana sorarsan ,ben sezon başında formayı boş bırakırdım. Bakın forma reklamı verdiğiniz firma yetkilileri, Dumankaya yöneticileri gözaltında