Çalışmazsak kaybederiz!

Giriş Tarihi: 24.10.2014
Çalışmazsak kaybederiz!

Bilic, "Harika oynadık, Ama kesinlikle kendimizi kaptırmamalıyız. Henüz Ekim ayındayız. Eğer çalışmayı bırakırsak her şey elimizden kayıp gider" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Biliç maçın ardından şunları söyledi: "Tamamıyla galibiyeti hak ettik. Yapılması gereken herşeyi yaptık. Çok tehlikeliydik. Üçüncü bölgede üstündük. Çok iyiydik ve bu farklı galibiyeti hak ettik. Oynadığımız her maçta rakiplerimizden iyiydik. Çok iyi yoldayız, kaliteli bir futbol oynuyoruz. Burada oyuncularımdan daha fazlasını bekleyemezdim. Sadece ilk yarıdaki top kayıplarından bazıları olmayabilirdi. Kriterlerimizi, standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Öz eleştiri yapmayı da biliyoruz.

KENDİMİZİ KAPTIRMAMALIYIZ

Veli'nin sadece golü değil, oyunu da çok iyiydi. Diğer futbolcularım da isabetli şutlar attı. Harika bir oyun ortaya koyduk ama kesinlikle kendimizi kaptırmamalıyız. Çalışmayı elden bırakmamalıyız. Ligde ve Avrupa'da böyle gitmek iyidir. Henüz Ekim ayındayız. Hala çok çalışmamız gerekiyor. Eğer çalışmayı bırakırsak, herşey bir anda elimizden kayıp gider."
ARKADAŞINA GÖNDER
Çalışmazsak kaybederiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz