Hamza Hamzaoğlu'na üç yıl için 6 milyon $

Giriş Tarihi: 14.6.2015
Hamza Hamzaoğlu'na üç yıl için 6 milyon $

500 bin dolar aldığı sezonda Galatasaray'a iki kupa kazandıran Hamza Hamzaoğlu için Başkan Dursun Özbek, kesenin ağzını açtı

Galatasaray, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yeni sözleşme imzaladı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kulüp başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyesi Cüneyt Tanman'ın da hazır bulunduğu törende Hamzaoğlu, 3 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Hamzaoğlu "Şükürler olsun bugüne kadar işlerimiz umduğumuz gibi gitti ve sezonu 2 kupayla kapattık. Yönetimimizin bize duyduğu güvenle 3 yıl daha beraber çalışacağız. Bundan sonraki dönem için de düşüncelerimiz ve hayallerimiz var. Önemli olan bu süreçte görevimizi layıkıyla yerine getirebilmek. Önümüzdeki dönemde daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız" diye konuştu.

DEVLER LİGİ'NE 1 MİLYON
Hamzaoğlu, 3 yıl için toplam 6 milyon Dolar alacak. Şampiyonluk için G.Saray yönetimi 250 bin, Türkiye Kupası için 125 bin Dolar prim ödeyecek. Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynaması halinde Hamzaoğlu 125 bin Dolar, kupayı kazanırsa 1 milyon Dolar alacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Hamza Hamzaoğlu'na üç yıl için 6 milyon $
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz