Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Florya sonu oldu

Giriş Tarihi: 1.3.2016
Florya sonu oldu

Aşçı krizinden tribünle gerginliğe Mustafa Denizli dönemini bitiren detaylar

Galatasaray'da sona eren Mustafa Denizli döneminde tecrübeli teknik adamın birçok icraatı, Florya'da gerginlik yaratmıştı. İşte perde arkasında yaşananlar: Mustafa Denizli bir buçuk yıllık sözleşmeyi imzalar imzalamaz Florya'nın kapılarını herkese kapadı. Görev yaptığı 3 aylık sürede yönetimden kimse tesislere gelmedi.
Futbol direktörü Cenk Ergün'ü tanımayan Denizli, "Ben sadece başkana bağlıyım" dedi ve Ergün'ün TT Arena'ya gitmesini sağladı.
Denizli'nin idman metoduna, sarı-kırmızılı takım adapte olamadı. Her idmanın birbiriyle aynı olması oyuncuların asık yüzlerle çalışmaya çıkmasına neden oldu.
Florya'daki sevgisizlik ortamını özetleyen en güzel kare ise yemekhane... Mustafa Denizli A Takım oyuncuları dışında kimsenin restoranda yemek yemesine izin vermedi. A Takım yemeğini bitirdikten sonra restoranda tek başlarına yemeklerini yiyen aşçılar Denizli'nin talimatıyla Akademi'nin restoranını kullanmak zorunda kaldılar.
Geçen sezonun sonuna doğru TT Arena'da açılan, "Denizli, Şansal, Tümer" pankartını sarı-kırmızılı taraftarlar hiç unutmadı. Denizli görev yaptığı 3 aylık sürede bir kez bile tribüne çağrılmadı. Son 3 maçtır yükselen istifa sesleri de sonu getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Florya sonu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz