Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP’li eski Başkanın skandal videosu

Beşiktaş eski Belediye Başkanı ’ın 27 Aralık 2017'de yaptığı bir konuşmada Cumhurbaşkanı ve 15 Temmuz darbesine direnenlere hakaret dolu sözlerle saldırdığı videosu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 15.9.2018 13:00 Güncelleme Tarihi: 15.9.2018 14:35
CHP’li eski Başkanın skandal videosu

CHP'li Murat Hazinedar'ın Beşiktaş Belediye Başkanı olduğu dönemde Temizlik İşleri Müdürlüğü işçilerine yönelik yaptığı bir konuşma sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 15 Temmuz darbesine direnenler için kullandığı skandal ifadelerin videosu ortaya çıktı.

Konuşmada, 15 Temmuz darbe teşebbüsüne de değinen Hazinedar, AK Partililerin bu darbeden zarar görmesinin kendileri açısından sorun teşkil etmediğine dikkat çekiyor.

Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın skandal videosu

ERDOĞAN'A ÇİRKİN HAKARET

Murat Hazinedar konuşması sırasında AK Parti'nin İslam dinine zarar verdiğini iddia ediyor ve kendilerinin abdestli olduğunu ileri sürerek Erdoğan'ı kastederek 'abdestsiz' olduğunu ileri sürüyor.

Hazinedar şunları söylüyor:

"Nasılmış o darbe girişimi başarılı olsaydı ne olacaktı? Sadece onlar mı zarar görecekti? Hayır. Bunlar hiç önemli değil, onların görecekleri zarar önemli değil. Benim ülkemin, bayrağımın, birliğimin, milletimin, vatanımın, Müslümanlığımın görece zarar önemliydi. Şimdi kendi çamurlarına kendi rezaletlerine, kendi ayıplarına ve hatalarına bizi de bulaştırmaya çalışıyorlar. Ama bir şeyi unutuyorlar. Biz abdestliyiz kardeşim. Senin abdestin yok. Sen abdesti bozmuşsun. "

Murat Hazinedar kendi hayrını bile belediyeye ödetti

Murat Hazinedar’ın eşine suçlama: Hamamda parti verdi, faturayı belediye ödedi

Son dakika: CHP'li Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın malikânesine yıkım ve para cezası

Murat Hazinedar’ın 100 bin liralık burs oyunu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’li eski Başkanın skandal videosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN