Türkiye'nin en iyi haber sitesi
PINAR DENİZ KİMDİR?

Vatanım Sensin Yıldız kimdir?

Giriş Tarihi: 08.02.2017 14:46 Güncelleme Tarihi: 18.01.2018 15:35

Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul' da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır.

Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır.

İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır.

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır.

ROL ALDIĞI KLİPLER:

Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde yer aldı.

ROL ALDIĞI DİZİLER:

2014 yılında "Sil Baştan" adlı dizide Evrim rolünde oynadı.
2015 yılında "Beyaz Yalan" dizide Azra rolünde oynadı.
2016 yılında "Vatanım Sensiz" adlı dizide Yıldız karakterini canlandırmaktadır.

VATANIM SENSİN ADLI DİZİDEKİ ROLÜ:

Vatanım Sensiz adlı dizinin oyuncuları; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Miray Daner, Pınar Deniz, Senan Kara, Şebnem Hassanisoughi, Hakan Salınmış, Baki Davrak, Celile Toyon, Boran Kuzum, Kubilay Aka'dır. Dizi Çekimleri İstanbul, İzmir, İzmit ve Ayvalık'da döneme uygun olarak hazırlanmış özel mekanlarda çekilmiştir. Pınar Deniz, Cevdet ile Azize'nin büyük kızı Yıldız karakterini canlandırıyor.

DİZİNİN KONUSU:

Üst üste meydana gelen savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin üyesi olan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Tüm zor koşullara rağmen birlikte kalmaya çalışan ailenin üyeleri olan Azize ve Cevdet'in hayatları konu alınıyor. Aile, İzmir'in yunanlar tarafından işgal edileceği endişesi ile sarsılırlar. Vatan, Millet, Memleket mücadelesi anlatan güzel bir hikaye anlatılmaktadır.

SON DAKİKA