Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm EDHO tamamı full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm EDHO tamamı full izle!
17.04.2019 | 09:03

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle yine nefes kesti. Yayınlanan her bölümüyle reytinglere hükümdar olan ve Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelene Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölümde neler oldu? EDHO'nun son bölümünde yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. İçerideki muhbir kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm tamamını buradan tek parça olarak hemen izleyebilirsiniz...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm tamamı dün akşam yepyeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlandığı ilk günden bu yana her bölümüyle reyting rekorları kıran Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. son bölüm tamamı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tek parça olarak burada!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 133. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yeni bir anlaşma yapmak için Mesut'la tekrar bir araya gelen Hızır ve Haşmet'in planı, kardeşlerinin onlardan habersiz yaptığı operasyonla bozulmuştur. Ünal Kaplan ile el sıkışması beklenen Mesut, düşmanlığını devam ettirmek için güçlü bir sebep daha edinir. Akif'e sıkılan kurşunu şahsına yapılmış bir hareket olarak algılar ve hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

Mesut ile işlerin eskisinden de kötü bir hal alması, hem Çakırbeyli hem de Façalı ailesini derinden sarsacaktır. Bu iki ailenin bir güç gösterisine ihtiyacı olduğunu düşünen Mesut, verdiği talimatla Hızır ve Haşmet'i ailelerin gözleri önünde evlerinden aldırır. Ağabeylerinin zor kullanarak alınmasına şahit olan İlyas ve Behzat'ın dışarıda bırakılmasının ise önemli bir sebebi vardır. O sebep, ortak menfaatler için birlikte hareket eden ikilinin, başlarında ağabeyleri yokken kendilerini öldürtecek bir hataya bulaşacak olmasıdır. Nitekim çok geçmeden bu planın ne kadar yerinde bir plan olduğu kanıtlanır. Ünal Kaplan'ı ölümle tehdit ederek Mesut'u tuzağa çekmesini bekleyen İlyas ve Behzat'ın unuttuğu şey, içlerinde bir muhbir olduğu gerçeği olacaktır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN