Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm (24 Mart 2020 Salı) Taş üstünde taş kalmayacak! | Video

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. Bölüm (24 Mart 2020 Salı) Taş üstünde taş kalmayacak! | Video
23.03.2020 | 10:12

atv'nin rakipsiz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 24 Mart 2020 Salı günü yayınlanacak olan 161. yeni bölümünde Hızır savaşı başlatıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161.Bölüm:

İlyas ve Behzat, onları iyi tanıyan düşmanları tarafından dolduruşa getirilerek tuzağa çekilmişken, Tufan'dan umulmadık bir yardım gelmiştir; fakat iki dostun ölümden kıl payı kurtulmasını sağlayan bu yardım değil Alparslan olacaktır. Kepelillerin ortaya çıkışıyla birlikte karşılarında yeni bir cephe daha açılan Çakırbeyliler, Altan ile olan savaş devam ederken yeni bir düşmanın onlara güç kaybettireceğinin farkındadırlar. Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını ister. Bu yüzden Kepelilerle Façalıların arasını bulmak için herkes tarafından sözü dinlenen Doğan Baba devreye girecektir.

Altan, Hızır'ı bir türlü alt edemeyince, yaptığı her planı bozmayı başaran, ondan hep bir adım önde olan iki ismi, Ceylan ve Alparslan'ı hedefine koyar. Bu planda en etkili olacak isim ise Tufan olacaktır. Öncelikle Ceylan'ı tuzağa düşüren Altan, Hızır'ın sevdikleri için canını feda edebileceğini bilmektedir.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

SON DAKİKA