Son dakika haberi | Asansörde taciz rezaleti! Kadının kalçasına dokunan sapık kameraya yakalandı! | Video

Son dakika haberi | Asansörde taciz rezaleti! Kadının kalçasına dokunan sapık kameraya yakalandı! | Video
25.09.2020 | 15:45

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika haberi: Bursa'da bir binanın asansöründe kaydedilen görüntülerde bir sapık evinin bulunduğu kata çıkmak isteyen kadının önce yüzüne dokunuyor ardından da kalçasına dokunuyor. Kimliği belirsiz kişinin elle tacizine uğrayan kadın asansörden inerek sapığa tepki gösteriyor. Taciz rezaleti saniye saniye asansörün güvenlik kamerasına yansıyor...

Bursa Osmangazi ilçesinde meydana gelen olayda kimliği belirsiz bir kişi, evinin bulunduğu siteye giren L.K.'den sitenin bahçe giriş kapısını açması için yardım istedi. Kapıyı açan L.K. ile aynı apartmana giren kişi, birlikte asansöre bindi. L.K., kendisiyle konuşmak isteyen kişiden rahatsız olunca asansörden inmek istedi.

Bu kişi asansörden ineceği sırada L.K.'nin yüzüne dokundu. L.K. kendisini taciz eden kişinin elini itti. Bu kez de şüpheli, L.K.'nin kalçasına dokundu. L.K., asansörden inerek, şüpheliye tepki gösterdi. Şüpheli ise L.K.'ye asansöre tekrar binmesi için eliyle "gel" işareti yaptı. L.K. uzaklaşırken, şüpheli asansörde kamera olduğunu fark edince, zemin kata inip apartmandan çıktı.

TACİZ ANI KAMERADA

Bu arada olay anı, asansördeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülere, şüphelinin L.K.'nin önce yüzüne dokunduğu, duruma tepki gösterip inerken de kalçasına dokunduğu görüldü.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Site yöneticisi, olaydan 2 gün sonra güvenlik kamerası görüntülerini incelediği sırada komşusu L.K.'nin tacize uğradığını fark etti. Site yönetici, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, apartmana gelerek, L.K.'ye ulaştı. Polisin olay anını anlatmasını istediği L.K., 'Uğraşmak istemiyorum' diyerek, şüpheliden şikayetçi olmadığını söyledi.

SON DAKİKA