Didem Balçın’ın gelin çiçeğini Rojda Demirer’in voleybolcu erkek arkadaşı kaptı! | Video

Didem Balçın’ın gelin çiçeğini Rojda Demirer’in voleybolcu erkek arkadaşı kaptı! | Video
09.05.2020 | 12:23

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Corona virüs salgınının yaşandığı günlerde ünlü çift birlikteliklerini nikah masasına taşıdı. Didem Balçın ve Can Aydın’ın renkli nikahında en dikkat çeken olaylardan biri de gelin çiçeğini Rojda Demirer’in erkek arkadaşı Ulaş Kıyak’ın kapması oldu.

Ünlü oyuncu Didem Balçın ile avukat Can Aydın dün birlikteliğini taçlandırarak nikah masasına oturdu. Balçın ve Aydın'ın Koromavirüs sebebiyle alınan tedbirler kapsamında maske takması farklı görüntülere neden oldu.

Didem Balçın'ın nikah şahitliğini yakın arkadaşları İdil Fırat ve Çağatay Öztürk, Can Aydın'ın şahitliğini ise Mert Fırat ve Mehmet Mutlu üstlendi. Çiftin anne babası ve şahitler huzurunda gerçekleşen töreni yakın arkadaşları ise bir uygulama üzerinden canlı olarak izledi.

DEMİRER'İN ERKEK ARKADAŞI KAPTI

Düğünde en dikkat çeken olaylardan biri de çiçek atma anı oldu. Çiçeği ünlü oyuncu Rojda Demirer'in erkek arkadaşı Fenerbahçeli voleybolcu Ulaş Kıyak kaptı. Demirer o anların videosunu paylaştı. Ardından da hikaye attı. Demirer attığı Instagram hikayesine "Yerine çok yakıştı gelin çiçeğin" notu bıraktı.

"İYİ Kİ MIKNATIS KOYDUK"

Bu hikayeyi kendi hesabında paylaşan Balçın ise üzerine şu notu düştü: "Çiçeğimi en en en değerlim, dostum kaptı. Mıknatıs işe yaradı, iyi ki koyduk"

Balçın ve Aydın'ı çok sayıda ünlü isim tebrik ederken bir de eleştiren bir kesim yer aldı. Bilindiği gibi Çin'den tüm dünyaya yayılan Covid-19 yani yeni tip Koronavirüs nedeniyle çok sayıda etkinlik ve düğün iptal edilmişti. Balçın'ın her ne kadar maskeli önlem almış olsa da yine de arkadaşlarıyla sarılarak fotoğraf çekip yayınlaması tepkiye neden oldu.

SON DAKİKA