Son dakika haberi... İstanbul'da iğrenç olay! 13 yaşındaki çocuğa tecavüz eden sapık olay yerinde suçüstü yakalandı | Video

Son dakika haberi... İstanbul'da iğrenç olay! 13 yaşındaki çocuğa tecavüz eden sapık olay yerinde suçüstü yakalandı | Video
28.09.2020 | 07:27

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika: İstanbul Bayrampaşa'da kan donduran çirkin olay! Polis ekipleri, bir üst geçidin merdivenleri altına; 28 yaşındaki Nesip A. isimli sapığı 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ederken suçüstü yakalayarak gözaltına aldı.

İstanbul Bayrampaşa'da 13 yaşındaki C.T'ye cinsel istismarda bulunduğu belirlenen 28 yaşındaki Nesip A, olay yerinden kaçamadan yakalandı. Şüpheli Nesip .A., Bayrampaşa Polis Merkezi'ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.


Olay, 26 Eylül'de saat 23.00 sıralarında Terazidere Mahallesi Güneş Sokak'taki üst geçidin merdivenlerinin altında meydana geldi. Polis ekipleri tarafından yapılan çevre kontrolünde şüpheli Nesip.A, üst geçidin paletlerinin üzerinde 13 yaşındaki CT'ye cinsel istismarda bulunurken görüldü. Ailesinin 5 gün önce kayıp ihbarı verdiği C.T, polislere "Bana yardım edin. Bu şahıs beni zorla buraya getirdi. Beni buraya yatırıp üzerimi soydu. Bana zorla sahip oldu ifadelerini kullandı. Ekipler tarafından olay yerinden kaçmaya çalışırken yakalanan saldırgan polis merkezi girişinde, "Ben bir şey yapmadım. Suçlamaları kabul etmiyorum dedi. Daha önceden suç kayıtları bulunan Nesip A., Bayrampaşa Polis Merkezi'ndeki ifadesinin ardından Çağlayan Adliyesi'ne sevk edildi.


BU BÖLGE GECELERİ ÇOK ISSIZ
Olayın yaşandığı yere yakın oturduğunu söyleyen Yahya Ünver, ?Benim evim buraya bir 500 metre kadar uzaklıkta. Ama tabii geceleri buralar sessiz, tenha. Yani burası sessiz, ileride Davutpaşa metro yol bağlantısı var orası da sessiz. Daha önceden daha karanlıktı biraz aydınlattılar ama tabii ki buralar ıssız oluyor geceleri. Yani böyle bir olayın olmaması gerekli hemen yanı başında benzin istasyonu var. Yani ne kadar sakin olsa da araçlar geçiyor ama bilmiyorum hangi cesaretle böyle bir şey yapmışlar. Çok üzücü bir olay" şeklinde konuştu.

SON DAKİKA