Son dakika! Müge Anlı'daki Şiar Kılıç cinayeti çözüldü! | Video

Son dakika! Müge Anlı'daki Şiar Kılıç cinayeti çözüldü! | Video
27.08.2020 | 17:47

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Müge Anlı'nın canlı yayınında Şiar Kılıç cinayetine ilişkin son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Dünkü canlı yayında taciz, cinayet gibi pek çok iddia yer almış ve programın sonunda da Gülüzar ve Hami gözaltına alınmıştı. Bugünkü canlı yayında gelen son dakika bilgisine göre; Hami'nin kardeşi cinayeti itiraf etti ve anne ile sevgilinin Şiar Kılıç'ı yakarak öldürdükleri ortaya çıktı. İşte Şiar Kılıç cinayetine ilişkin son gelişmeler...

Müge Anlı, Şiar Kılıç'ın annesi Gülüzar Amanet ile program sonrası konuşmalarını ve cinayetin detaylarını bugünkü canlı yayında aktarıyor. Gülüzar Amanet: "Biliyorum, ama hatırlamak istemiyorum" şeklinde ifadeleri olduğunu söylerken Hami'nin kardeşinden flaş itiraf geldi. Şiar Kılıç'ın yakarak öldürüldüğünü itiraf etti. İşte Şiar Kılıç cinayetinden son dakika gelişmeleri...

MÜGE ANLI'DAKİ ŞİAR KILIÇ CİNAYETİNDEN SON DAKİKA!

Hami Kıcı ve Gülüzar Amanet'in Şiar Kılıç'ı yakarak öldürdükleri ortaya çıktı.

Yaşadığı evde yanarak şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili şoke eden bir açıklama geldi. Müge Anlı canlı yayında, Anne G.A.'nın oğlunu, sevgilisiyle birlikte yakarak öldürdüğünün ortaya çıktığını söyledi.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, Sakarya'nın Kocaali ilesinde 28 Nisan günü annesinin sevgilisi ile yaşadığı evde yanarak şüpheli bir şekilde ölen 9 yaşındaki Şiar Kılıç ile ilgili gelen şok itirafı canlı yayında açıkladı.

Müge Anlı'nın küçük çocuğun şüpheli ölümünün üzerine gitmesinin ardından Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı talimat vermiş, anne G.A. ve sevgilisi H.K.'yı gözaltına alınmıştı. Öte yandan Sakarya Emniyeti, şüpheli H.K.'nin annesi E.K. ve erkek kardeşi Y.K.'nin de ifadeleri alınmak üzere götürüldü.

Müge Anlı, gece boyu devam eden ifade işlemleri sırasında şok itirafın geldiğini duyurdu. Gelen ilk itirafı canlı yayında izleyicileriyle paylaşan Anlı; "H.K.'nin erkek kardeşi Y.; ifade işlemleri sırasında Şiar'ı, G. ve H.'nin birlikte benzin dökerek yaktığını söyledi" dedi.

Anne G.A., sevgilisi H.K.'nin oğlunu öldüresiye dövdüğünü, demir çubukla taciz ettiğini de Müge Anlı'ya itiraf etmişti.

NE OLMUŞTU? 26 AĞUSTOS 2020

9 yaşındaki Şiar'ın şüpheli ölümüyle ilgili anne Gülüzar'ın yaptığı itiraflar güne damgasını vurdu!

Geçtiğimiz Temmuz ayında baba Samet Kılıç, yangında ölen 9 yaşındaki oğlu Şiar'ın cinayete kurban gittiği şüphesi üzerine yayına gelip Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.

Bugünkü programda, Müge Anlı dün yayından sonra Gülüzar ile 2 saat zaman geçirdiğini, Gülüzar'ın kızlarının her şeyi biliyorlar dediğini, Hami'nin Şiar'ı dövdüğü yönünde açıklamaları üzerinde durduğunu açıkladı. Müge Anlı ayrıca Gülüzar'ın Şiar'ın yemek yerken diğer çocukları rahatsız ettiği gerekçesiyle başka bir evde Şiar'ı doyurduğu yönünde açıklamaları olduğunun altını çizdi. Hami Bey, bu açıklamaların doğru olmadığını, kendisinin Şiar'ın yan evde yemek yemesi konusunda bir şey söylemediğini ifade etti.

Programın ilerleyen dakikalarında, Müge Anlı Gülüzar'ın dün canlı yayın sonrası kendisine anlattıklarını açıklaması ve Gülüzar'ın onaylamasıyla yayına emniyet güçleri geldi ve ikiliyi gözaltına aldı.

SON DAKİKA