Ölene Kadar 10. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen İzle!

23.03.2017 | 00:44

Ölene Kadar 10. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en en çok izlenen dizilerinden Ölene Kadar dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlanan her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi 10. son bölümüyle ekranlara gelecek. Hayranları tarafından ilgiyle izlenen Ölene Kadar dizisinin heyecanlı biten 9. bölümün den sonra yeni bölüm de neler olacağını merakla bekleyen izleyiciler 10. bölüm fragmanını merakla bekliyordu... İşte Ölene Kadar 10. son bölüm fragmanı... "Sezai Karalı'yı sen öldürdün!"

ÖLENE KADAR 10. SON BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Dağhan babasını kimin öldürdüğünü öğrenmek için tüm yolları dener. Öte yandan Yılmaz ise Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapmaya başlar.

Yeni bölüm de hain plan!

Selvi'nin itirafından sonra dünyası başına yıkılan Dağhan, taşları tek tek yerine oturtmaya başlamıştır. Tek bilmediği babasını kimin öldürdüğüdür. Her ne kadar bu işin de arkasında Ender'in olduğundan emin olsa da gerçeği itiraf ettirip son noktayı koymak niyetindedir. Yılmaz, Fahri ve Ender'i avlayabileceği bir plan yapar. Bu plan hayatında bambaşka bir sayfanın açılmasına neden olur.

BİZE ULAŞIN