Ölene Kadar 8. son bölüm tamamı yayınlandı! (tek parça izle)

10.03.2017 | 09:27

Ölene Kadar 8. son bölüm tamamı yayınlandı! Atv'nin en çok izlenen dizisi Ölene Kadar hız kesmeden devam ediyor. Henüz 8 bölüm yayınlanan dizi dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle izleyiciyi epey meraklandırdı. Ölene Kadar 8. son bölümü nefes kesti. İzleyenleri her bölümüyle ekran başına kilitleyen yeni dizinin 9. son bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte tüm detaylar... Büyük yüzleşme

Ölene Kadar 9. son bölüm fragmanı yayınlandı!

Atv'nin yeni dizisi Ölene Kadar dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünün ardından 9. son bölüm fragmanını da yayınladı! İşte Ölene Kadar 9. yeni bölüm fragmanı!

ÖLENE KADAR 8. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Dağhan'a bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır. Ama yalnızca bir süreliğine! Dağhan ne pahasına olursa olsun Ender'i bağışlamamakta ve babasının intikamını almakta kararlıdır. Bir yanda henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu… Dağhan arada kalmıştır… Kim dost, kim düşman artık ayırt edememektedir. Öte yandan Selvi'nin Yılmaz'la işbirliği yaptığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Şimdi iki sevgiliyi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Kılıçlar çekilir. Artık herkes eteğindeki taşları dökecektir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek midir?

BİZE ULAŞIN