Giriş Tarihi: 31.10.2015 01:40
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a tepki

Başkanı , lerin alıkonulması skandalıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Hacıosmanoğlu, "Benim sözlerimi ve kınıyor. Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var!" ifadesini kullandı.

-Gaziantepspor maçı sonrası Çağatay Şahan ve yardımcılarının sabah 04.00'e kadar hakem odasında beklemesinin yankıları sürüyor. Maçtan sonra yaptığı açıklamalar ve kadınlarla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılan , A Spor'da Takım Oyunu programına telefonla bağlanark yine önemli sözler sarfetti.

HAKEM ODADAN ÇIKMAK İSTİYORUM DEMİŞ Mİ?

Hacıosmanoğlu, "Hakemleri sanki alıkoymuşuz gibi bir algı yaratılıyor" ifadesini kullandıktan sonra şu açıklamaları yaptı:

"Hakem arkadaşa sorun. O gün 'Ben odadan çıkmak istiyorum' demiş mi! Benim söylediklerim ortada. Laflarımı çarpıtmak kimin işine yaramıyor anlamıyorum. Taraftarın sine ise sonuna kadar hak veriyorum. Haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz."

İSİMLERİ AÇIKLAYACAĞIM

"Trabzon şehrinin üzerine oyunlar oynanıyor. Bir şehirin kaderiyle oynamak bu kadar kolay olamaz. Biz bedeli neyse ödemeye hazırız! Bazı kesimlerin bazı çalışmaları var. Ama bunları yaparak bizi sindireceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bu tür çalışmalar yürüten bazı isimleri de yakında açıklayacağım."

VE 'A NE OLUYOR?

İbrahim Hacıosmanoğlu, iki ezeli rakip Beşiktaş ve Galatasaray'a da çattı. Trabzon Başkanı, "Benim açıklamalarım sonrası Fenerbahçe sessiz. Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Beşiktaş! Galatasaray! Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var! Adamlık dersini sizden alacak değiliz" ifadesini kullandı.

'A DA ÇATTI

Hacıosmanoğlu, bu sezon daha önce Trabzonspor-Galatasaray (0-1) maçındaki kararları tartışmalı olan ve son olarak Beşiktaş-Kasımpaşa maçını da yöneten Cüneyt Çakır'ı hedef aldı. Hacıosmanoğlu, bu sezon yönettiği maçlarda 'profesyonelce' hatalar yaptığını ileri sürdü.
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a tepki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz