Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akaydın: Yatırımın yarısı Kepez'e gitti

Giriş Tarihi: 2.1.2013

Başkanı Akaydın, kente yapılan yatırımların yarısını Kepez ilçesine yaptıklarını söyledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın Yeşiltepe ve Zafer mahallelerini ziyaret etti. Bürokratlarla birlikte vatandaşlarla buluşan Akaydın, Büyükşehir Belediyesi'nin 4 yıllık hizmet ve yatırımlarını anlattı. Hizmette 4'üncü yılın sonuna yaklaştığını belirten Akaydın, ASAT'ın 4 yıla yakın süreçte 300 milyon liraya yakın para harcadığını ifade ederek, "Bu rakam neredeyse Büyükşehir Belediyesi'nin bir yıllık bütçesine eşit. ASAT Türkiye'nin en iyi yönetilen sular idaresi kurumudur" dedi.

ASLAN PAYI KEPEZ'E

Göreve geldiği günden bu yana kente büyük yatırımlar yaptıklarını ifade eden Başkan Akaydın, "Yapılan yatırımların yaklaşık yüzde 50'sini Kepez ilçesine yaptık. Başta sosyal hizmetler, kültür, istihdam ve altyapı anlamında Kepez yatırıma ihtiyacı olan ilçemiz" dedi.

BÜTÜNLEŞİK ŞEHİR

Cadde düzenlemelerinden ulaşıma kadar birçok alanda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Başkan Akaydın, "Yeni ulaşım sistemi beklenenden daha kısa sürede rayına oturdu. Antalya artık bütünleşik bir şehir oldu. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar sorumluluğumuz artıyor. Olası eksikleri iyi niyetle ve anlayışla çözeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akaydın: Yatırımın yarısı Kepez'e gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN