Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çöp poşetli defile

Giriş Tarihi: 2.1.2013
Antalya'nın Manavgat ilçesi Çolaklı beldesinde bulunan Çolaklı Anaokulu öğrencileri çöp poşetlerinden hazırladıkları elbiselerle defile yaptı.

DEĞERLER EĞİTİMİ
Çolaklı Anaokulu öğrencileri 'Değerler Eğitimi' kapsamında gerçekleştirilen 'Her Atık Çöp Değildir Projesi' kapsamında defile düzenledi. Çolaklı Düğün Salonu'nda yapılan defileye İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç, eğitimciler ve çok sayıda davetli katıldı. Defilen açılışında konuşan Çolaklı Anaokulu Müdür Vekili Ayşegül Akgül, Antalya genelinde okullarda Değerler Eğitimi çalışması yapıldığını ifade etti.

HER ATIK ÇÖP DEĞİL

Kendilerini de bu kapsamda 'Her atık çöp değildir' projesi geliştirdiklerini belirten Akgül, "Çocuklarımız; sorumluk, duyarlı olmak, öz saygı, temizlik başlıklarındaki tüm değerlerimizi öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. Biz Çolaklı Anaokulu ailesi olarak öğrendiğimiz her değerin içinde mutlaka çevreye karşı olan duyarlılığımızı gösterelim, bu konuda toplumda da bir duyarlılık oluşturalım istedik. Bu nedenle her atığın çöp olmadığını ailelerimizin de yardımları ile sergiliyoruz" dedi. Yapılan konuşmanın ardından öğrenciler, çöp poşetlerinden yapılmış elbiselerle defile yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çöp poşetli defile
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN