Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haber hattı

Giriş Tarihi: 2.1.2013
İrbeç'in MHP'den ihracına iptal
Ankara 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, Yargıtay'ın bozma ilamının ardından tekrar görülen davada, MHP'den ihraç edilen Antalya Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç'in, partiden ihracına yol açan disiplin kurulu kararını iptal etti. MHP'den ihraç edilen Antalya Milletvekili İrbeç, ihraç kararının iptali için Ankara 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde dava açmış, mahkemenin davayı reddetmesi üzerine kararı temyiz etmişti. Yargıtay 18. Hukuk Dairesi de davanın reddi kararını bozmuştu.

Sevimli dostlara dost eli uzandı
ÖZBOYACI Ortaokulu öğrencileri, Burdur Belediyesi Hayvan Barınağı'nı ziyaret etti. Öğretmenleri Zahit Karaçam ile barınağı ziyaret eden öğrenciler, kendi aralarında topladıkları paralarla aldıkları mamalarla kedi ve köpekleri besledi. Aynı zamanda Burdur Hayvan Dostları Derneği Başkan Yardımcısı da olan Karaçam, öğrencilere hayvan sevgisini aşılamak için barınağa ziyaretler gerçekleştirdiklerini, çocukların çok duyarlı olduğunu dile getirdi.

'Canlı müzik' bilgilendirmesi
MURATPAŞA Belediyesi, müzik yayını yapan işyerlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda işyeri sahiplerinin "Canlı Müzik İzin Belgesi"ni nasıl düzenleyecekleri ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu'nda düzenlenen toplantıya Muratpaşa Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, Muratpaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sinan Demir ile çok sayıda müzikli eğlence yeri işletmecisi katıldı. Bilgilendirme toplantısında Çevresel Gürültünün Değerlendirmesi ve Yönetimi Yönetmeliği mevzuatı anlatıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haber hattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN