Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdeniz finale hazır

Giriş Tarihi: 8.1.2013

Adeniz Üniversitesi'nin fakülte ve yüksekokullarında final sınavları başladı. 30 bin öğrencinin gireceği sınavlar 18 Ocak'ta tamamlanacak

Akdeniz Üniversitesi Tıp, Ziraat, Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk, Mühendislik, Eğitim, İletişim, Güzel Sanatlar, Su Ürünleri, İlahiyat, Diş Hekimliği, Turizm ve Hemşirelik Fakültelerinin yanı sıra Beden Eğitimi ve Spor, Sağlık, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulları ve Antalya Devlet Konservatuar'ı öğrencilerinin gireceği final sınavları başladı.

KÜTÜPHANELER DOLDU

30 bini aşkın öğrencinin gireceği sınavlar 18 Ocak'ta sona erecek. Normal zamanlarda tamamen dolu olan Olbia ve Yakut Çarşısı finallerle derin bir sessizliğe büründü. Sınavlar dolayısıyla öğrencilerin büyük çoğunluğu kafeler yerine kütüphaneleri doldurdu. Birinci dönemin son sınavı olan finalleri oldukça önemseyen öğrenciler düşük vize notlarını telafi etmek için bu sınavları fırsat olarak görüyor. Kütüphanede finallere hazırlanan öğrenciler sınav stresinin kendilerini yorduğunu, dönemi başarıyla bitirirlerse memleketlerine gidip tatil yapacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdeniz finale hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN